Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III bulunan bayiiler

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bolu Ford Servisinde showroomda 1 adet focus 3 var fakat şuan sadece talep toplanıyor.Ağustos gibi dağıtım olacakmış.

Bugun ayrıca Bartın'a cenazemiz vesiyesiyle giderken Bartın merkezde ford showroom önünde 1 adet focus III vardı , hatta birisi aracı inceliyordu ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Plus Pakette otomatik park sistemi standartta yok,sadece parayla alınabiliyor,otomatik park sensörünün içinde ön ve arka park sensörü var.. :kıhkıh: Titanyumda da öyle..Yani kısacası sensör istiyorsanız Style Plusta 1900 Titanyumda 800 TL ödemeniz lazım...

Tamam dostum şimdi aynı şeyi söylüyoruz işte. Ama önceki mesajında sen sadece tit. park paketinde ön park sensörü var style plus da yok demiştin sonradan düzeltmişsin gerçi :D Plus paketin standartı felan yok tek paket zaten. Sen standart derken style donanımı kastediyorsun sanırım. Style donanımına plus paket alırsak, style pluse oluyor onun içindede otomatik park, ön ve arka park sensörü, katlanabilir ayna, Esp, dinamik tork kontrolü vs. var. tek paket içinde o yüzden style de plus paket 1.800 lira. tit.de ise park paketi adı altında otomatik park, ön ve arka park sensörü, katlanabilir ayna vs. sunuluyor fiyatı 800 tl. plus paketteki diğerleri tit.donanımda standart zaten. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün izmir otokoçtaydım....şeker kırmızı hb f3 gelmişti .....tabiki ilgilenen tek kişi yok kendin pişir kendin ye başka bir müşteriyle oynayıp durduk inceledik...trend ve benzinliydi şeker kırmızı cok güzel duruyordu...sadece 2 tane satılmış şimdiye kadar ay sonu sedan gelecekmiş....servise sokacagım için servis müdürüne de beklentilerimizi dile getirdim....2012 yi bekleyin dedi...ama focus 3 ün karşısında tit c max 182 ps tüm ihtişamıyla duruyordu...flört ettim onunla çok güzel duruyordu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugün ecoboost sedan test sürüşü yapacaktım. Öğlen randev u için aradım ama dün akşam test sürüşünde müşteri kaza yaptı araba en az 1 hafta serviste dediler. artık bahanemi gerçek mi bilmiyorum ..keşke hafta içi fırsat yaratıp gideymişim..

bayi: istanbul şahsuvaroğlu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.