Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III bulunan bayiiler

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dostum 2012 de gelecek olacak touch var..Şuan için böyle bir değişiklik olmayacaktır..Çünkü ülkemiz için yeterince potansiyel sipariş verilmiştir..Bunca hazırlık boşa atılamaz..Bir sony demek neleri değiştirecek prosüdür olarak bilirsiniz...Sırf farklı markadan geliyor diye Sony özel vergilendiriliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Touch geldiğinde tüm sorunlar hallolacak.E şu 1 sene için sony gelmeyecek o zaman öylemi ? !

2011 CeBit 'de Ford Show (Touch Geliyor !)

Ford SYNC to launch in Europe beginning in 2012 giving Ford customers even greater connectivity options and command and control features

Zaten bizim ülkede Haziran sonrası satışlar anca oturur.. 6 ay felan beklenmesi gerekecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sormadım ama işin ilginç yanı tam telefonu kapattığım anda koyu renki bir yeni Focus geçti, üzerinde "test aracı" yazıyordu.

Genelde B.esir için vardır bu araçlar, Edremit ilçesine günü birlik gelirler ama belli olmaz belki yarın da Edremit te kalır.

Çok dikkatli bakmasam da ön kısım bu kez o kadar da itici gelmedi; sadece çekici olmayan bir görüntüsü vardı ama genel olarak F II ye göre daha modern gözüküyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar

Otokoç daki trend ve titanium u inceledim.Trend denilen modelde otomatik klima yoktu ancak ön park sensörü vardı.ön sis farlar yoktu.titanium denilen modelde ise ön sis farları vardı krom detaylı ancak ön park sensörü yoktu.Anlamadım bunu :P

Öte yandan focus 2 den daha dar gibi geldi bana.Otomatik vites yıl sonu ecoboost da olacakmış fakar dizel otomatik en az 2 yıl yok dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.