Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III bulunan bayiiler

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aynen akü sökmekte yeni moda oldu otoshowda da kapıları kitlemişlerdi sanırım. satış temsilcisi Dizeller mayıs sonu gelecek dedi. test aracı ne zaman gelecek sormayı unutmuşum.belkide getirmezler cmax test aracı var aynı derlerse şaşırmam...

(opelde satış temsilcisi tırdan inen dizel sport astrayı test ettirmişti ciddi alıcı olduğumu anlayınca)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yanıt 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yahu bayilere gidiyorsun,arabanın aküsünü sökmüşler,ne ışıklar yanıyooor ne müzik sistemi çalışıyor..Aküyü sökmeden önce elektrikli koltuğu geriye kadar kaykıttıkları için akü sökülünce o koltuk öyle kalmış arkası daralmış iyice,millet bunun arka koltuğu dar diyor sonra..Arabanın sadece tipine mi bakacak millet,içine,ışıklarına,elektrikli oyuncaklarına da bakıp karar verecek...Ford bayilerinden başka da arabayı aküsü sökülmüş olarak showroomda tanıtan yok yav...Millet nasılsa alır sanıyorlar eskisi gibi ama o fiyatı gören zaten kafadan arabanın yanından uzaklaşıyor,artık biraz zor müşteriyi çantada keklik görmek...Göreceksiniz yakında neler olacak neler.... :lol:

akü yok.. aheyy ...kaputu açmış aküyü sökmüş.. bari kaputu açtınız aküyü sökmeyin..:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende akü yeri arıyorum motorda ,ulan nerde bunun aküsü diye...Satış elemanına sordum,"Şey müşteri çok inip biniyordu,aküsü bitmiş,şarja koyduk " dedi...Allahım yarabbim dedim ,ulen bari alttan bir elektrik düzeneği falan geçin,ne biliim ben bu arabanın özelliklerini o zaman dedim (içimden tabii,çünkü satış elemanı hoş bir hatundu,muhabbet edemem sonra diye :rolleyes::lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende akü yeri arıyorum motorda ,ulan nerde bunun aküsü diye...Satış elemanına sordum,"Şey müşteri çok inip biniyordu,aküsü bitmiş,şarja koyduk " dedi...Allahım yarabbim dedim ,ulen bari alttan bir elektrik düzeneği falan geçin,ne biliim ben bu arabanın özelliklerini o zaman dedim (içimden tabii,çünkü satış elemanı hoş bir hatundu,muhabbet edemem sonra diye :rolleyes::lol:

bence sen hatunların bol olduğu yerlere gidiyorsun.......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün yine gittim ama araç yine aküsüz ve bagaj açılamıyor akü yetiştiremiyoruz dedi temsilci ama bana pek inandırıcı gelmedi. dedim diğer bayiler hep alttan kablo ile bağlamışlar aracı dedim yok o zarar verir araca diye birşey söyledi kendi de inanmadı ama neyse sony neden gelmiyor dedim sony yi çinliler aldı o nedenle ford kullanmayacak gibi birşey uydurdu :o bende dedim seneye my touchla kesin gelir dedim. temsilci "my touch" ne dedi :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.