Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III bulunan bayiiler

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

o zaman şöyle yapalım resim koyamıyorum burada linkler gözükmüyor ama arabayı anlatayım;

bugün öglen merak ettim geldimi diye forda gittim;gümüş grisi titanyum hb beni karşıladı hep resimlerden sonra evet biraz dokunmak ve seyretmek heyecan verici oldu kısacası;ilk önce aracın etrafını dolaştım cizgileri güzel arka stoplar ledli ve kapılar acılınca iki yatay cizgi yanıyor kapılar kapanınca sönüyor,biraz üstten basıklaşmış omurga işte sürtünme falan,resimlerdeki gibi ön tampon ve pancurlar ne kadar pianoblack te olsa ısınamıyor insan:125 ps benzinliydi fakat en önemlisi otomatik park sistemi titanyumda standart diye söyledi satıcı ben ayrı bir paket diye biliyordum halbuki bunu bir araştırın derim alacaklara,evet arka koltuk diz mesafesi kısalmış ve üstten 188.boy 100 kiloluk bir adama dar geldi ve kafam değdi tavana eski model daha geniş,ön kokpit evet güzel ama sonysiz şimdiki verilen müzik seti renkten dolayı bütün konsolü bozuyor mat renkli cünkü,ve mavi ekranda öyle cok madah birşey değil,direksiyon ve kumaş kaplamalarıda çok kaliteli gelmedi,bunun dışında bagaj isteyen biri sadece yanyana 5 litrelik su bidonlarından 3-4 tane koyabilir cok ufak stepneden dolayı...kesinlikle bagaj sorun hb lerde...bu satış grafiğini düşürecektir büyük ihtimal,ön koltuklar spordu ve yan kısımları sizi koltugun içine ve dik oturmanızı sağlamak için yapılmış ama benim boyutlarımda biri için dar ve sıkıcı geldi sarıp sarmalaması,arabayı yatay kullanan kişiler leon gibi yada başka modellerdeki gibi zor alışacaktır diye düşünüyorum...fiyatı 48.400 dü satış yok sadece sergiliyorlar mayıstaymış satışlar....ön farlar karartılmış ve xenon olmadıgından hiçbir manası yok gelmedi bana...yaktırdım ama sislerle öyle ahım şahım gelmedi...klima eski dijital klima ama iki bölgeli degil sanırım...direksiyon güzel ama diger tuşlar eklenince o tuşlar ve kollara dokunmadan kullanmaya alışmak zor bence....birde arabaya binerken zorlardım ama genel görüşünü ile fena değil ama yutkunmadım...doğrusu....jantlar kesinlikle yakışmamış su bizim cok dar aralıklı olanların sanki 5-6 adedinde 1-2 tanesini koparıp aralık bıraktırmışlar...satıcının pek bilgisi yoktu lansmanı ve eğitimi alınmamış...iki ekran var ama mavi ışıklı cok zevkli gelmedi bana...sanrıım touch ve gördüklerimizden sonra bu bizi kesmiyor....lastikler good-year dı değişlikmiş herparti farklıymış...motoru çalıştırdım cok güzeldi sessiz benzinli ama titreşim yoktu...motor kapagı yoktu...plasitkren dizellere konulabilir dedi satıcı,motor alt karter koruyucu plastik vardı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

değil :rolleyes: Şahsuvaroğlunda Cumadan beri siyah bir titanium HB var

Ayrıca otokoç ataşehirde gece gri bir titanium HB var

Bilgi için teşekkürler. Gören, bilgisi olan üyelerimiz ekledikçe bizde listeyi güncelliyoruz.

Ayrıca hangi şahsuvaroğlunda acaba. Yanılmıyorsam İst.da 1den fazla bayisi var Şahs.

Şimdi güncel :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ESKİŞEHİR DE SİYAH SEDAN SERGİLENİYOR

Teşekkürler

KURALLAR

8.Mesajlarda Tükçe yazım kurallarına uyulmalıdır. Mesajların tamamının büyük harfle yazılması yasaktır, bu tür mesajlar yönetim grubu tarafından değiştirilebilir yada silinebilir.

Lütfen mesajınızı tekrar düzenleyiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kahramanmaraş ford bayisine mürekkep mavi hb 1.6 125hp titanyum araç gelmiş ama aküsü olmadığı için bagajını ve iç ışıklandırmasını açamadık. müşteri temsilcisi herkesin dediği gibi fazla bilgi sahibi değildi fiyatların düşmesi için euro düşmeli dedi bende dedim mutlaka rekabet ortamında bu fiyatlarla ve bu donanımlarla zorlanacağını söyledim. Neyse arkadaşa eski kasa focus 1.6 100hp comfort hb aytozu gri pazarlık ettik 33250 0 faiz kampanyalı 32500 peşin fiyat çıkardılar. ve ellerine artık eski kasa gelmeyeceğini son 3 araçları kaldığını söylediler. ne kadar doğru bilmem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bayilere gidiyorsun,arabanın aküsünü sökmüşler,ne ışıklar yanıyooor ne müzik sistemi çalışıyor..Aküyü sökmeden önce elektrikli koltuğu geriye kadar kaykıttıkları için akü sökülünce o koltuk öyle kalmış arkası daralmış iyice,millet bunun arka koltuğu dar diyor sonra..Arabanın sadece tipine mi bakacak millet,içine,ışıklarına,elektrikli oyuncaklarına da bakıp karar verecek...Ford bayilerinden başka da arabayı aküsü sökülmüş olarak showroomda tanıtan yok yav...Millet nasılsa alır sanıyorlar eskisi gibi ama o fiyatı gören zaten kafadan arabanın yanından uzaklaşıyor,artık biraz zor müşteriyi çantada keklik görmek...Göreceksiniz yakında neler olacak neler.... :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.