Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III bulunan bayiiler

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da veya herhangi bir şehirde elinde araç olan bayiileri biliyorsanız yazmanızı rica ediyoruz...

Böylelikle bayii bayii aramaktan kurtulmuş oluruz

:)

Şuan ki alınan bilgilere göre;

Ankara- Turoto da varmış araç....

İstanbul Şahsuvaroğlunda siyah bir titanium tdci HB var..

Beşiktaş Gerçek oto'da Titanium modeli mevcut.

Atılgan KARTAL bayiisinde Titanium HB model var.

Ankara ulus altınsoy da mavi tit dizel hb. var

Ankara'daki Otokoç ve Başeroto Ford bayilerindede olduğu söyleniyor.

istanbul üskürdar'da Nuray isimli bayii de Ecoboost Titanium mevcut

Bandirma' da hb gri titanium 125 ps benzinli var.

İzmir karşıyaka Arkas otomotiv. dizel titanium HB.

Kahramanmaraş ford bayisinde mürekkep mavi hb 1.6 125hp titanyum HB

İst. Otokoç Ataşehir de gece gri bir titanium HB var

ıspartada sedan titanyum gri 125 benzinli

Zonguldak kdz.ereğlide 125 bg kum gri titanyum mevcut

Eskişehir de siyah sedan sergileniyor.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yanıt 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Başka bir forumda birisi Ankara'daki Otokoç ve Başeroto Ford bayilerini telefonla aradığını ve bu bayilerde Focus III'ün sergilenmeye başladığını öğrendiğini söyledi.

YSF tarafından düzenlendi
Başka bir forum ismi yada linki vermek yasaktır. Saygılar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün ataşehir taraflarında işim vardı, otosan ı arayım dedim, yeni focus geldimi diye, tlfndaki şuan Türkiyedeki hiçbir bayide yok diye kesin konuşunca bende Ankarada var hatta renklerini bile söyleyebilirim dedim. Bunun üzerine yetkili ben tekrar size dönecem dedi ve kapattı. Bu arada ben işimi hallettim otokoçta aracı inceledim hop bi telefon arayan otosan, ankarada sizin belirttiğiniz bayideki araçlar tanıtım amaçlıymış satılmiyormuş deyince benimde tepem attı, siz ne biçim ithalatçısınız bu bayilere siz vermiyomusunuz bu araçları dedim ve bilerek istanbulda varmı araç dedim yok diyince birdaha sizden duyduğum hiçbirşeye inanmayacağım dedim otokoçta var gidin bakın dedim... Yani şuna gelicem, hani diyoruzya bugün bayi ile konuştum şöyle dedi böyle dedi, şu bilgiyi verdi YALAN yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün ataşehir taraflarında işim vardı, otosan ı arayım dedim, yeni focus geldimi diye, tlfndaki şuan Türkiyedeki hiçbir bayide yok diye kesin konuşunca bende Ankarada var hatta renklerini bile söyleyebilirim dedim. Bunun üzerine yetkili ben tekrar size dönecem dedi ve kapattı. Bu arada ben işimi hallettim otokoçta aracı inceledim hop bi telefon arayan otosan, ankarada sizin belirttiğiniz bayideki araçlar tanıtım amaçlıymış satılmiyormuş deyince benimde tepem attı, siz ne biçim ithalatçısınız bu bayilere siz vermiyomusunuz bu araçları dedim ve bilerek istanbulda varmı araç dedim yok diyince birdaha sizden duyduğum hiçbirşeye inanmayacağım dedim otokoçta var gidin bakın dedim... Yani şuna gelicem, hani diyoruzya bugün bayi ile konuştum şöyle dedi böyle dedi, şu bilgiyi verdi YALAN yani

Komedi valla :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka bir forumda birisi Ankara'daki Otokoç ve Başeroto Ford bayilerini telefonla aradığını ve bu bayilerde Focus III'ün sergilenmeye başladığını öğrendiğini söyledi.

burada da fazlasıyla konuştuk şu an ankarada her bayide var bende tek tek aradım.sedan sadece tu roto da var. başka forumlara gitmeye gerek yok. focusla ilgil herşeyi maşallah ilk burdan duyuyorum. arkadaşlar sağolsunlar. YSF tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adamlar bayileri organize etmeden kara düzen iş yapmışlar :) benim dün gittiğim bayi satışlar başladı 15 mayıs teslim tarihi ve şu an 14 adet satıldı dedi. ve şuan ankarada her bayide var araç. istanbulda sıkıntı olmasıda ayrı bir komedi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burada da fazlasıyla konuştuk şu an ankarada her bayide var bende tek tek aradım.sedan sadece tu roto da var. donanımhabere gitmeye gerek yok. focusla ilgil herşeyi maşallah ilk burdan duyuyorum. arkadaşlar sağolsunlar.

Teşekkürler teveccühünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.