Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arıza Kodu ve Esp Lambası

Alp Kaya

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Menüye gir ve ayarlardan sürüce destek te çekiş kontrol var onu aktif et..Ayrıca yeni aracınız hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim..20171117_145906.thumb.png.81000ed15783a28ff7272db49f1a7e5b.png

suat coşkun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey Aracımı yeni aldığım için far ve ampullerle ilgili bilgim yok.farlar zenon değil.normal ampul.suat bey iyi dileklerin için sağolasın.aracin kullanma kılavuzu yok dediğin menüye nasıl veya hangi tuşla gireceğim.internetten bakarak  şimdilik sadece gague menüsüne girebildim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Alp Kaya yazdı:

Yakup bey Aracımı yeni aldığım için far ve ampullerle ilgili bilgim yok.farlar zenon değil.normal ampul.suat bey iyi dileklerin için sağolasın.aracin kullanma kılavuzu yok dediğin menüye nasıl veya hangi tuşla gireceğim.internetten bakarak  şimdilik sadece gague menüsüne girebildim. 

Daha önce müdahale edilmiş de olabilir, kodlardan rahatsız oluyorsanız servise uğrayınız silsinler veya farklı yerlerde/çözümlerle. Daha sonra tekrar hata gelecek mi bakın. Bana sorarsanız bu menüye girip bakmaya hiç gerek yok, önemli bir hata varsa bu zaten sizin gözünüze sokulacak kadran tarafından :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 dakika önce, Alp Kaya yazdı:

bu video işinizi görür...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.