Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Comfort LPG tercihi

Bülent AVCI

Önerilen Mesajlar

Ben lovato taktirdim... sehir ici 27 lt ile 295 km yol yapiyorum.. bilmiyorum tam olarak normal midir degil midir.. ustam iyiydi sukur.. biz sakarya sakini olarak sizden avantajliyiz.. 2. 48 e aliyoruz gazi... burnumuzun dibi izmitte bile 2.89 iken...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben lovato taktirdim... sehir ici 27 lt ile 295 km yol yapiyorum.. bilmiyorum tam olarak normal midir degil midir.. ustam iyiydi sukur.. biz sakarya sakini olarak sizden avantajliyiz.. 2. 48 e aliyoruz gazi... burnumuzun dibi izmitte bile 2.89 iken...

burada da 2.73 siz baya ucuz alıyorsunuz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet .. sebebi hakkında rivayet çok .. m...gaz ın kendi büyük istasyonu var .. rekabet yapıyor diyenden tutun .. inat meselesi diyen de var :)) .. bize her türlüsü makbul tabi :)

reklam olmasın :D

ihsan O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu titreme olayini acabilir misiniz... rolantide titremeyi mi kastediyorsunuz.. cunku ben lovato taktirdim gecen hafta ama hem motordaki ses hem egzoz cikisi ses degisikligi canimi sıkıyor... bir de yuksek hizda gaza cok yuklenirsem titreme yapiyor.. bu nirmal midir bilemedim... aracim 2011 focus comfort 100 hp...

Genellikke ilk çalıştırma sonrası rolantide silkelenme şeklinde bir titreme bazen stop edecekmiş gibi oluyor hatta bikaç kez stopda etmişti. Seyir halinde iken ise ani gaz yapılıdğında bir titreme oluşuyordu. Ama bu titremeler iyice hissediliyordu bende. Sizinkide öyle ise normal değil. Yakıtı nerden alıyorsunuz ve katkılı gaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazdıklarınızdan sonra biraz daha dikkat ettim . Gaza biraz yüklenince ayagımın altında bir titreme hissediyorum ben de. veya ara sıra rolantide iken motor hafif bir titreme daha hissetmekteyim. Onun dışında pek bir titreme alamadım. reklam olmazsa Maxi Lpg adında bir lpg alıyorum. 2.38 den onu da düzeltmiş olayım. Hani bilinmedik bir markanın da değil .. sanırım biliyorsunuzdur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Geçen hafta sonu Atiker, KME, BRC, LOVATO, bayilerine gittim. Hepsinde de 10 dk.dan fazla kalmama rağmen en az 1 focus arıza lambası yakmış şekilde servislere geldi. Lovato Smart ve KME arıza lambası yakmaz dedi. Diğerleri yüksek ihtimal yanabilir ama sorun değil diyerek mallarını satmaya çalıştılar. Ben 2009 115 BG focusa hala taktırıp taktırmamakta kararsızım. Ayrıca BRC taktıracak arkadaslar BRClerinin Türk Yapımı mı İThal mı olduğunu mutlaka sorsun. Öğrendiğim kadarıyla bazı BRC ler Türkiye de üretiliyor.

MRB LPG TAKTIRDINIZ MI BENDEDE 2009 115BG FOCUS VAR KARARSIZIM

Yalniz saka gibi bir durum.. ben sakarya da ikamet etmekteyim.. Burdur da lpg taktirdim buraya geldigimde bir sorayim dedim.. 3 lpg takan usta " hocam bu araclar seramik subap bunlara lpg takmiyoruz biz " dediler... hala soktayim :)

MRB ARAC KAC MODEL 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MRB LPG TAKTIRDINIZ MI BENDEDE 2009 115BG FOCUS VAR KARARSIZIM

MRB ARAC KAC MODEL 

Lütfen küçük harfler ile devam ediniz, ek olarak profil bilgilerinizi doldurun lütfen.

Diğer lpg başlıklarına da bakmayı unutmayınız.

http://www.focusclubtr.com/forum/78-yakıt-ve-lpg-konuları/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.