Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yıl 1998 / Focus I'in tanıtımı

Ekrem Kayacan

Önerilen Mesajlar

• 7 ay sonra...

Paylaşımlar için teşekkürler.

Sabah sabah iyi geldi, biraz da nostalji lazım.

Ford 98'de ilk Focus ile başardığını bir kez daha tekrarlayamadı henüz.

O dönemdeki yenilikçiliği ve yaratıcılığı arkadan çıkarttığı modellerle giderek köreltti ve Focus'un ruhunu yok etti.

Neyse ki o serinin en güzel modelini en yalın haliyle 11 yıl kullanmanın tadını yaşadım.

Yeni Focus ile eskisini arıyor muyum, mantıkla hayır, gönülle evet, biraz daha maddi imkanım olsa eskisini satmaz ve kolleksiyonluk parça olarak saklardım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de Focus 1 hep bir uhte olarak kalmıştır. İleride eğer imkanım olursa Europa'yı Focus 1 ile değiştirmeyi düşünürüm. Hatta düşünüyorum da işte imkanım yok şu an. Belki iki ya da üç yıl sonra Focus 1 ghia.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus1 in her karoserini kullandım. En tutkuyla bağlandığım diyebileceğim ise SW olanıydı. Hala o arabayı sattığıma pişmanım. Er ya da geç kafayı kırıp bir tane daha SW alacağım.. Hatta ben arabayı alırken SW ler gelmiş olsaydı onu alırdım. Sedan için 2 bin lira fark vermem ama SW için verirdim muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.