Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK2,5 Elm327 Elmconfig Hec Modülü Rom Güncelleme Hatası

Cumhur Oguzhan

Soru

Herkese merhabalar ,

Aracımda Eco Modu aktif etmek için modifiyeli ELM327 kablosu ile elmconfig programı kullanarak araca bağlantım . Eco Modu aktif etmek için HEC modülündeki ROM güncellemesini yaparken hata oluştu ve aracın gösterge paneli tamamen karardı sadece dörtlü ışıkları yanıyor. akü kutup başını söktüm bekledim (1 saat kadar ) yinede düzelme olmadı. Ayrıca araca kablo ile bağlanabiliyorum ancak elmconfig programındaki HEC modülüne hiçbir şekilde bağlanamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum

--9 dakika sonra eklendi--

R002.jpg.4e6d19657221353733027636180d4636.jpg

Aracın Son Halinin Resimleri

R001.jpg.efcd0e6cccd26b824264fd61316c2fc1.jpg

Cumhur Oguzhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

merhaba sorunu çözdüyseniz nasıl çözdünüz acaba? bende ELMConfig ile araca bağlanmak istiyorum fakat bağlantı hatası veriyor.

--1 dakika sonra eklendi--
15.10.2017 - 15:18 tarihinde, Cumhur Oguzhan yazdı:

Herkese merhabalar ,

Aracımda Eco Modu aktif etmek için modifiyeli ELM327 kablosu ile elmconfig programı kullanarak araca bağlantım . Eco Modu aktif etmek için HEC modülündeki ROM güncellemesini yaparken hata oluştu ve aracın gösterge paneli tamamen karardı sadece dörtlü ışıkları yanıyor. akü kutup başını söktüm bekledim (1 saat kadar ) yinede düzelme olmadı. Ayrıca araca kablo ile bağlanabiliyorum ancak elmconfig programındaki HEC modülüne hiçbir şekilde bağlanamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum

--9 dakika sonra eklendi--

R002.jpg.4e6d19657221353733027636180d4636.jpg

Aracın Son Halinin Resimleri

R001.jpg.efcd0e6cccd26b824264fd61316c2fc1.jpg

merhaba sorunu çözdüyseniz nasıl çözdünüz acaba? bende ELMConfig ile araca bağlanmak istiyorum fakat bağlantı hatası veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2018 süper Mini ELM327 V2.1 Bluetooth OBD OBD2 ELM327 2.1 destek OBD-II protokolleri teşhis aracı Android, Windows için
https://s.click.aliexpress.com/e/c2Gcexx2

Arkadaşlar bu cihazın maliyeti çok uygun. Alsak focus 2.5 titanyum benzinli araçta ne gibi faydalanabiliriz.

Capture+_2018-09-27-23-01-54.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba

Aliexpress'ten Focus 2.5 titanyum benzinli 2008 model araçlarda nasıl bir ELM... Cihazı almamı önerirsiniz rica etsem arkadaşlar.

Önerileriniz benim için çok değerli.

Saygılarımla.

Cengiz Yılmaz tarafından düzenlendi
imla hataları vs.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.