Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

PS3 Yardım

Önerilen Mesajlar

12gb yine de çok az yav. 3-5 oyun kurdun mu biter. 

Oyunu CD olarak alirsa yeter :) zaten oyun yukletecekse ps sistemini update edemeyecek ve online oyun oynayamacak. Ps storeda da fifa13 hala 130 disarda 90a CDsi var.

Alırsam CD'den oynamayı düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12gb yine de çok az yav. 3-5 oyun kurdun mu biter. 

Oyunu CD olarak alirsa yeter :) zaten oyun yukletecekse ps sistemini update edemeyecek ve online oyun oynayamacak. Ps storeda da fifa13 hala 130 disarda 90a CDsi var.

Alırsam CD'den oynamayı düşünüyorum..

Alperen abi sen ps4u bekle cunku ps4de en az 5 sene gidecektir :)

Baska sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaşın olmuş 30...hala oyun oynuyorsun diyen yok mu etrafında? :)

İşte sıkıntı da orda ya, öyle oyun oynayan, saatlerini oyun başında geçiren biri degilim ki. O yüzden uyaran da yok. Arada bi eglence olsun diye alicam alirsam da. Move oyunları, little big planet filan. Yoksa ne god of war oynarim ne de battlefield. Belki ace combat, o da eski aliskanlik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaşın olmuş 30...hala oyun oynuyorsun diyen yok mu etrafında? :) İşte sıkıntı da orda ya, öyle oyun oynayan, saatlerini oyun başında geçiren biri degilim ki. O yüzden uyaran da yok. Arada bi eglence olsun diye alicam alirsam da. Move oyunları, little big planet filan. Yoksa ne god of war oynarim ne de battlefield. Belki ace combat, o da eski aliskanlik.
Lb planet i benim oğlan ile oynarsiniz. Alınca arkadaşlık isteği gönderirim online oynariz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lb planet i benim oğlan ile oynarsiniz. Alınca arkadaşlık isteği gönderirim online oynariz. Abi simdi dalga mi gectin ciddi misin anlamadim :) Ama alirsam oynariz yani..ehehhe
:lol: Ben 1 saat oynuyorsam oğlan 100 saat oynuyor ama oynariz yani dalga yok. :lol: Sen hele bir al.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lb planet i benim oğlan ile oynarsiniz. Alınca arkadaşlık isteği gönderirim online oynariz. Abi simdi dalga mi gectin ciddi misin anlamadim :) Ama alirsam oynariz yani..ehehhe
Engin abi ben oynuyorum diyip oğlanı dikecek karşına :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce geldim dışarıdan, AVM'leri arşınladım fellik fellik PS3 araştırdım.. en ucuz 669'a alınabiliyor 12 GB, o da sony center'da. ben move seti de istediğimden 190 TL de o. etti mi 859. 2 kişi oynamak için 1 joystick daha almak lazım, 110 da o, oldu sana 969 TL..bunun oyunuydu filan epey uzuyor iş..

o yüzden bu sevdadan şimdilik vazgeçiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce geldim dışarıdan, AVM'leri arşınladım fellik fellik PS3 araştırdım.. en ucuz 669'a alınabiliyor 12 GB, o da sony center'da. ben move seti de istediğimden 190 TL de o. etti mi 859. 2 kişi oynamak için 1 joystick daha almak lazım, 110 da o, oldu sana 969 TL..bunun oyunuydu filan epey uzuyor iş..

o yüzden bu sevdadan şimdilik vazgeçiyorum.

Niye super slim bakiyosun 120 GB slimler 499du bi ara teknosada super slim alma cok plastik ve isciligi kotu ve 12 gb icerik ayni sadece kucuk
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye super slim bakiyosun 120 GB slimler 499du bi ara teknosada super slim alma cok plastik ve isciligi kotu ve 12 gb icerik ayni sadece kucuk

Özellikle super slim bakmıyorum. Zaten sony center'daki eleman da super slim'lerin lensleri açıkta tozlanabilir dedi.. ama slim'ler de 499 filan değil.. 12 GB super slim ile 120 ve hatta 360 GB slimler arasında fiyat farkı yok.. hatta onlar 699 TL...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.