Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Ecoboost Için Egzoz

Rıza Altıntaş

Soru

Herkese merhaba.

Focus 1.6 ecoboost aracıma egzoz yaptırmak istiyorum. Yurt dışından yeni nesil vakumlu egzoz vanası getirdim ama vana çok rahatsız edici bir ses çıkaracağı için vaz geçtim gibi..

Tatlı güzel tok bir ses almak istiyorum forumda paylaşılmış bir tane ecoboosta varex egzoz yapmışlar ama o ses hoşuma gitmedi. Daha çok homurtulu bir ses olsa iyi olurdu. Tsi motorları ile ecoboost motorları arasında nasıl bir fark var 1.4 tsi motorlu araclara egzoz yapıyorlar masallah dedirtiyor hosuma gidiyor çatırtılı patırtılı sesler geliyor.

Öyle bir ses almam mümkün mü?

Tecrübesi olanlar bana yardımcı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
42 minutes ago, Rıza Altıntaş said:

Makyajlı göstergesinden kastım şu geniş ve renkli ekranlı olan? Onu zamanında taktılar forumda sorun yaşayan olmadı diye hatırlıyodum.

Makyajlılarınki çift yol bilgisayarı olan. Sen geniş ekranlı normalleri diyorsan onlarda sorun yok.

Guage için ışığı yansın st görünümü olsun yeter benim için.

Boşa giden para.

Ama şu benzin regülatörünün stok araca katkısı olucak mı ki ?

Çabuk bozuluyor, geç çalışma hissiyatı yaşarsan direk değiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.