Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Mondeo Resimleri - 2010 2011 2012

Ekrem Kayacan

Önerilen Mesajlar

patron allah aşkına bu fiyatı nerden görüyorsun :D... ben bakıyorum 120 lik benzinliden başka benzinli araç yok fordun sayfasındaki listede...

Fiyat listesinin üstünde, "2011 Model Yılı Binek Araçlar için tavsiye edilen fiyat listesi için tıklayınız" yazıyor ya orda 2011 model araçların fiyat listesi var, listede görünmüyor dediğin araçlarda burda, F2,5 focuslarda var ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat listesinin üstünde, "2011 Model Yılı Binek Araçlar için tavsiye edilen fiyat listesi için tıklayınız" yazıyor ya orda 2011 model araçların fiyat listesi var, listede görünmüyor dediğin araçlarda burda, F2,5 focuslarda var ayrıca.

hmm.. teşekkür ederim.. orayı biliyorum.. ama ordakiler eski fiyat 2011 ler.. ben 2012 ler ne kadar olduki.. listeden niye kaldırılıdı onu merak ettim de...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öyle ama araca ısınamadım..

*bluetooth alıcını sanki sonradan eklemişler.. tavan kaplamasının ön camla birleştiği yerden bi kabloyla çıkarmışlar orda duruyor garip geldi bana..

*tavandaki ve öndeki aydınlatmalar makyajdan sonra led oldu ama bunda hala led değil, sarı lamba.. bu da ilginç geldi..

*rengi

bunları görünce daha fazla da incelemedim belki başka garipliklerde vardır.. aldıktan sonra onları da görerek moralim bozulsun istemedim..

bunlar basit ve çok önemli olmayan şeyler belki ama.. sıfır araç alıyorsunuz ve o kadar para veriyorsunuz, bunlarda mide bulandırıyor...

aracı anlamadım, sanki makyajsız da, sonradan servisde makyajlamışlar ve bitakım şeyleri de unutmuşlar gibi geldi bana..:D

o yüzden ısınamadım.. belki de çok kıl' ım.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıda liste fiyatı verilen ecoboost 2011 model araçlar makyajlı -Led'li-, siz hangisinden bahsediyorsunuz ben anlamadım?
Araç içi tavan aydınlatmalarında led yok :D focus ve c-max da var ya ondan.. Sonuçta eski jen. araç bu olmaması normal..hala demek haksızlık.. yeni mondi 2013 gibi gelecek..onlarda hepsi olur :D

arkadaşlar makyajlı mondeonun iç lambaları ledli ,,bundan eminim,, bindim sürdüm kullandım biliyorum...

ama yukarıda bahsettiğim bana 63 e bıraktıkları makyajlı mondeo da iç aydınlatmalarda led yok.. ve başka bi takım kusurlar vardı...

demek istediğim bu ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.