Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Navigasyon Sd Kart Hakkında

Serkan Şengeldi

Soru

Merhaba değerli forum arkadaşlarım. Geçen hafta almış olduğum focus aracıma bugün itibarı ile nihayet kavuştum. Ancak navigasyonu sd kartı olmadığı için kullanamıyorum. Araç için O kadar para verip donanımlı olarak aldıktan sonra sd kart için 400 tl fiyat istemeleri gerçekten çok tuhafıma gitti. Neden titanium paket aldım o zaman? Neyse konuyu forumda bulamadım o yüzden konu açtım varsa affınıza sığınıyorum. Navigasyon sd kart işini nasıl halledebilirim??? Vereceğiniz cevaplar için çok çok teşekkürler

Serkan Şengeldi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
14 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

0 km alınan 2 araçta orada ve yardım çantasının içinden çıktı Yakup.

--0 dakika sonra eklendi--

Saf değil, iyi insansın sen...

Sen iyi miyetli bi insan olduğun için bence ????????

--4 dakika sonra eklendi--
14 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Aracı navigasyon paketli diye satıp içinden kartı almak hiç hoş bir davranış olmamış bana göre. Hem de bir satış müdürüne hiç yakışmamış. Başka bir araç satsa yetkisini kullanıp sd kart temin ederek müşteri memnuniyetini sağlamasını bekleyeceğimiz bir pozisyonda zira kendisi.

Arkas mavi hata ilettim aynen yazdığınız gibi bakalım ne olacak. Zira müşteri memnuniyetini pek önemsemiyorlar aracın döşemelerini görseniz ne halde sattıkları aracın detaylı iç temizliğini dahi yapmaktan acizler o kartı mı verecekler ???

--8 dakika sonra eklendi--
18.05.2017 - 15:55 tarihinde, Muhammed Kavlak yazdı:

geçen gün bana ekstradan vereceklerdi bilseydim alır size verirdim :D 

Bida mı istesek acaba ????

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1

Evet araç sync2 ve orjinal navigasyon geri görüş paketli arkas otomotiv 2. Elden kendi satış müdürünün aracı onlardan satın aldım geçen hafta bakımı yapılırken garanti kapsamından triger seti ve vantilatör kayışının değişiminin ford fabrika tarafından değiştirilmesi uyarısının geldiğini söyleyerek aracı beklettiler anca bugün alabildim. Anlamadığım navigasyon paketli aracı satarken nasıl oluyor da kart için ektra bukadar fiyat istiyorlar

Serkan Şengeldi tarafından düzenlendi
Yanlış harfler kullanımı
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracınızda SYNC 2 sistemi var sanırım. Titanium donanım seviyesinde navigasyon zaten yok. Siz navigasyon opsiyonunu satın alırsanız içinde yazılımı geliyor. SD kart fiyatı ayrı evet ama bayii opsiyon fiyatına bu kart fiyatını ekleyip size fatura eder. 

Sonuç: Titanium ise sadece kart yetersiz. Nav paketli ise o kartı almak zorundasınız ya servisten ya burada satan birinden ya da yurt dışından. Kart orjinal olmak zorunda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Evet araç sync2 ve orjinal navigasyon geri görüş paketli arkas otomotiv 2. Elden kendi satış müdürünün aracı onlardan satın aldım geçen hafta bakımı yapılırken garanti kapsamından triger seti ve vantilatör kayışının değişiminin ford fabrika tarafından değiştirilmesi uyarısının geldiğini söyleyerek aracı beklettiler anca bugün alabildim. Anlamadığım navigasyon paketli aracı satarken nasıl oluyor da kart için ektra bukadar fiyat istiyorlar

Navigasyon paketli almış iseniz sd kart dahil olması gerek. Benim bildiğim o şekilde. Gerekirse 444 ford ile bir görüşüp sorun..

edit: 2.el almışsınız. maalesef kart pahalı ..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Serkan Şengeldi yazdı:

Evet araç sync2 ve orjinal navigasyon geri görüş paketli arkas otomotiv 2. Elden kendi satış müdürünün aracı onlardan satın aldım geçen hafta bakımı yapılırken garanti kapsamından triger seti ve vantilatör kayışının değişiminin gord fabrika tarafından değiştirilmesi uyarısının geldiğini söyleyerek aracı beklettiler anca bugün alabildim. Anlamadığım navigasyon paketli aracı satarken nasıl oluyor da kart için ektra bukadar fiyat istiyorlar

O halde yanlış yok ortada ilk sahibi almamış kartı. Kart ucuz değil evet ama her yerde ucuz değil içinde yazılım parası var sonuçta sahibi 1'e de satar 5'e de :)

Buyrun örnek: http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Ford-Sync2-Satellite-Navigation-F5-SD-Card-Western-Europe-GM5T-19H449-FA-/282474757718?hash=item41c4cebe56:g:myEAAOSwrhBZDf25

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hepinize çok teşekkür ederim. Anlaşılan uygun satan birisinden bulmamız gerekiyor 

--10 dakika sonra eklendi--
25 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

O halde yanlış yok ortada ilk sahibi almamış kartı. Kart ucuz değil evet ama her yerde ucuz değil içinde yazılım parası var sonuçta sahibi 1'e de satar 5'e de :)

Buyrun örnek: http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Ford-Sync2-Satellite-Navigation-F5-SD-Card-Western-Europe-GM5T-19H449-FA-/282474757718?hash=item41c4cebe56:g:myEAAOSwrhBZDf25

Yakup bey ilginizve cevaplarınız için teşekkür ederim. Bu siteden alırsam sorunsuz kullanabilirmiyim? Güncellemesi nasıl olucak? Biliyorum çok soru soruyorum ama sizler servisten çok çok daha bilgili ve tecrübelisiniz ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
20 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Hepinize çok teşekkür ederim. Anlaşılan uygun satan birisinden bulmamız gerekiyor 

geçen gün bana ekstradan vereceklerdi bilseydim alır size verirdim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
26 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

--10 dakika sonra eklendi--

Yakup bey ilginizve cevaplarınız için teşekkür ederim. Bu siteden alırsam sorunsuz kullanabilirmiyim? Güncellemesi nasıl olucak? Biliyorum çok soru soruyorum ama sizler servisten çok çok daha bilgili ve tecrübelisiniz ???

En doğrusu servisinizden sd kartın 2016 ve 2017 için parça numarasını isteyin o şekilde arama yapın :) En garantisi o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Serkan Şengeldi yazdı:

daha bilgili ve tecrübeli

Aracınız tekrar hayırlı olsun...

Forumda daha önce 0 km alan arkadaşların bagajında stepnenin orada olduğuna dair yazdıkları vardı, siz 2.el almışsınız ama hele bir kontrol edin bakalım...

Birde aracı sizden önce kullanan arkadaşa sorun bakalım hiç navigasyonu kullanmış mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
40 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Evet arkadaş navigasyonu aktif olarak kullanıyormuş ancak sd kartı kendi şahsi malı olduğu için araçtan almış. Yarın sabah stepnenin orasını da kontrol edeceğim teşekkürler

Oralarda sd kart falan olmaz ama işte bakın bakalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Evet arkadaş navigasyonu aktif olarak kullanıyormuş ancak sd kartı kendi şahsi malı olduğu için araçtan almış. ..

O niyeymiş? Ne saçma bir savunma.

Ulen ben çok safım galiba, içinde 2017 sd kart ile gitti benim c-max :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Oralarda sd kart falan olmaz ama işte bakın bakalım :)

0 km alınan 2 araçta orada ve yardım çantasının içinden çıktı Yakup.

--0 dakika sonra eklendi--
13 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

O niyeymiş? Ne saçma bir savunma.

Ulen ben çok safım galiba, içinde 2017 sd kart ile gitti benim c-max :) 

Saf değil, iyi insansın sen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.