Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Tdci Enjektör Temizliği Nasıl Yapılmalıdır

Mustafa Karakaş

Soru

Herkese selam... 

Forumu çok faydalı buldum. Araçları sevdiğim için hem eğleniyorum hem öğreniyorum.Ayrı ayrı herkese çok teşekkür ederim. Sorum şu aracı aldığımızda satan kişi enjektörlerini temizlettir demişti. Biraz araştırdığımda biraz zor ve doğru yapılmaz ise sıkıntı çıkaracak bir olaymış, bilmiyordum. Servise götürsem sadece enjektör temizliği yapılırmı ve maliyeti ne kadar olur? Şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Cihat A. yazdı:

Serkan abi uzman dizel tanıdıkmı:)

ankarada uzman dizeldekileri iyi tanırım :)

işlerinde iyi ve bayağı tecrübeliler kurumsal bir firma ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Servistekilerde zaten enjektörü söküp enjektörcuye götürüyor,yalnız uzman ellere yaptırın bu işlemi 

İşini ehline bırakmak gerek, doğru söylüyorsun abi. Bu enjektör temizleyici maddeler varmış yazımını tam bilmiyorum ama würth galiba. İyi diyende var kötü diyende kafam karıştı iyice 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Mustafa Karakaş yazdı:

İşini ehline bırakmak gerek, doğru söylüyorsun abi. Bu enjektör temizleyici maddeler varmış yazımını tam bilmiyorum ama würth galiba. İyi diyende var kötü diyende kafam karıştı iyice 

o temizleyiciler çok işe yaramıyor iyi bir enjektörcuye götürün temizletin bence yoksa daha büyük masraflar çıkabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, çağlar çetinkaya yazdı:

o temizleyiciler çok işe yaramıyor iyi bir enjektörcuye götürün temizletin bence yoksa daha büyük masraflar çıkabilir.

+1 uzman dizele uğra zaten test edip 2 bilgisayara bağlayıp kontrol yapıyorlar sökülmesi gerekirse sökülür enjektörler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Şu anda bi sıkıntısı yok fakat bir sorun çıkarmadan götürmek gerek dediğiniz gibi daha büyük masraf ta açabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.