Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Km'de 33 Kuruş Fazla Mı? 1.6 TDCI

İsmail Doğanay

Soru

Bugun aracıma 168 km yol için 55 liralık yakıt aldım pompa 52 lirada attı pompacı biraz daha zorladı ve 55 lirada bıraktı hesaplarıma göre araç km de 33 krş yakıyor bana biraz fazla gibi geldi sizce de fazla mı aracı yeni aldık 2500-3000 devirde kullanıyorum arabayı,araba 1.6Tdcı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
‎13‎.‎03‎.‎2017 - 20:48 tarihinde, İsmail Doğanay yazdı:

Bugun aracıma 168 km yol için 55 liralık yakıt aldım pompa 52 lirada attı pompacı biraz daha zorladı ve 55 lirada bıraktı hesaplarıma göre araç km de 33 krş yakıyor bana biraz fazla gibi geldi sizce de fazla mı aracı yeni aldık 2500-3000 devirde kullanıyorum arabayı,araba 1.6Tdcı

1500 devirde vites düşürmeye 2500 devirde vites yükseltmeye ayağınızı alıştırdığınız vakit tüketim 6 litreler civarına düşecektir şehir içi kullanımda. benim evimle işimin arası 1 km kışın 8 litreyi gördüm ortalama. bu tüketim bile normal geldi bana. motor sesini araç içinden duymadığınız durumlar yakıt tüketiminin ideal olduğu durumlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar aracım 2014 style plus 125 bg ti vtc lpg li bugün kasım ayında taktırdığım kışlıkları çıkardım 20 km kadar yol yaptım psikolojik mi desem araç daha atak oldu ve hızlanma fark edilir gibi geldi kışlıkla yazlık farkı olur mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Alparslan Özaslan yazdı:

Arkadaşlar aracım 2014 style plus 125 bg ti vtc lpg li bugün kasım ayında taktırdığım kışlıkları çıkardım 20 km kadar yol yaptım psikolojik mi desem araç daha atak oldu ve hızlanma fark edilir gibi geldi kışlıkla yazlık farkı olur mu

Olur olur :yeah: No problem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.