Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

BMW M5 Bayilerde -Gözümüz, Gönlümüz Açılsın-

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

Araçlar bugün bayilere gitmiş bu sabah konmuş.. :D

Standart donanımlar(Türkiye Paketi) şu şekilde:

Dinamik süspansiyon pakedi , elektrikli direksiyon ayarı , uzaktan kumandalı alarm , geri görüş kamerası , elektrikli arka cam perdesi , velur halı paspas , reflektör / ilk yardım çantası , elektrokrom aynalar , spor ön koltuklar , ısıtmalı koltuk ,ilave aydınlatma , far yıkama sistemi , park mesafe kontrolü , bi-xenon farlar , bluetooth , bluetooth telefon hazırlığı , HI FI professional logic7 , USB ses arayüzü ,Türkçe ön panel , gelişmiş ön panel , M arka rüzgarlık ,dış parlak siyah kaplama , antrasit tavan döşemesi , akustik kemer uyarısı , otomatik kapı kilit..

Standart Donanım(Türkiye Paketi) Fiyatı: 211.348 Euro

Opsiyonlar:

M çift kavrama şanzıman , jantlar , otomatik açılır bagaj kapağı , infrared ön cam , elektrikli açılır tavan , ön koltuk havalandırma , kayak çantası , katlanan arka koltuklar ,elektrikli ortopedik bel ayarı , aleminyum 'trace' ön kaplama , M çok fonksiyonlu ön koltuklar , otomatik 4 bölge klima , adaptif farlar , çevre görüş sistemi , navigasyon pro sistemi , head up display ,akıllı telefon müzik bağlantısı ,güneş korumalı camlar..

Opsiyon bedeli : 65.670 Euro

TOPLAM FİYAT : 277,018 EURO => 655.315 TL

Gelelim o muhteşem ağız sulandıran resimlere. Bu araç Borusan Oto İstinye de duruyor.. :)

yOnR6.jpg

kgXQe.jpg

abM6F.jpg

QjuT3.jpg

P4N6K.jpg

BvQSi.jpg

PTrSp.jpg

QjuT3.jpg

ir2ay.jpg

G9ReQ.jpg

Resimler, bilgiler alıntıdır...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan anlamıyorum bizim yeşilköyde floryada dahil abartmıyorum en az 20 tane Porsche Panamera var birkaçıda PanameraTurbo. Parası olan insanlarda zevk olmuyo sadece en gösterişlisi hangisi onu alıyım diyorlar. Şu araç dururken o çirkin araba alınırmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan anlamıyorum bizim yeşilkÖyde floryada dahil abartmıyorum en az 20 tane Porsche Panamera var birkaçıda PanameraTurbo. Parası olan insanlarda zevk olmuyo sadece en gÖsterişlisi hangisi onu alıyım diyorlar. Şu araç dururken o çirkin araba alınırmı?

Bence de.. :D Porche iyi güzelde bunun yanında çok sÖnük kalır.. :) Ben zannetmiyorum parası olan adamın bizim kadar araştırdığını felan. çevresine bakıyor en pahalı hangisi, en çok hangisi alınmış onları alıyorlar... Burada da mesela bol bol 5 serisi var.(F10 kasa) Birbirlerinden gÖrüp etkilenme oluyor galiba bu.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de.. :D Porche iyi güzelde bunun yanında çok sÖnük kalır.. :) Ben zannetmiyorum parası olan adamın bizim kadar araştırdığını felan. çevresine bakıyor en pahalı hangisi, en çok hangisi alınmış onları alıyorlar... Burada da mesela bol bol 5 serisi var.(F10 kasa) Birbirlerinden gÖrüp etkilenme oluyor galiba bu.. :)

Aynen en az 30 tanede abartmıyorum gerçekten bigün gelin sayın :) M paket(F10) beyaz 520d var. Etkileyici bi araba ama artık sıradan oldu. Farklı olun ya. Mesela Gece Gri focus daha gÖrmedim fazla gÖrmeye başlasam başka bi renge bakarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne olacak 9 tane Şeker Kırmızısı TDCI F3 Titanium X + Park Paket + Sanrooflu araç parası.. Hatta 9 kişi toplanın Ümit abi gidin bunu alın haftanın 1er gÜnÜ kullanırsınız.. :D

Hafta ne zaman 9 gÜn oldu Hasan :)

Yoksa Adana ekvatora yakın diye biraz daha yavaş mı dönÜyor, hani ekvatora yaklaştıkça genişliyor ya DÜnyamız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize göre büyük porsche cilere göre küçük oyuncak... :)

Biz kararlaştırdık 15 Octavia buluyoruz Adana'da hergün birimiz bineceğiz.. :D :D :) Ayda iki kez iyi pazarlık.. :D:) :)

Aynen en az 30 tanede abartmıyorum gerçekten bigün gelin sayın :) M paket(F10) beyaz 520d var. Etkileyici bi araba ama artık sıradan oldu. Farklı olun ya. Mesela Gece Gri focus daha görmedim fazla görmeye başlasam başka bi renge bakarım

Farklı olmak güzel oluyor bu konuda.. Mesela M5 in ben çok satılacağına inanmıyorum.. Buna vereceğim parayı çoğu kişi 7 serisine vereceğini söyleyecek o nedenden dolayı çok az olacak bundan piyasada.. 5 serisinden burada bir ton var. Günde en az 10 tane görüyorum. Sürü psikolojisi.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafta ne zaman 9 gÜn oldu Hasan :D

Yoksa Adana ekvatora yakın diye biraz daha yavaş mı dönÜyor, hani ekvatora yaklaştıkça genişliyor ya DÜnyamız :)

Bu kadar gÜzel aracı alınca haftalar 7 değil 9 gÜn olur Ümit abi.. :) Her neyse Ayda 3(ya da 4) gÜn bineceksiniz kıymetini bilen.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşımın M paket 520 sine bindim.

Ne bileyim ya; süpriz olan tek şey kabin genişliğiydi, görsellik ve malzeme konusunda hayal kırıklığı yaşadım sanki eski kasaların malzemeleri daha seçkindi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün arkadaşımın M paket 520 sine bindim.

Ne bileyim ya; süpriz olan tek şey kabin genişliğiydi, görsellik ve malzeme konusunda hayal kırıklığı yaşadım sanki eski kasaların malzemeleri daha seçkindi.

Her firmanın maliyet kaygısı var abicim artık

Mercedeste bile var bu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her firmanın maliyet kaygısı var abicim artık

Mercedeste bile var bu :)

Ogün abartmıyorum yeni Mondeo buna görselde rakip olur, hatta öne de çıkacağını düşünüyorum. Hatta sürüşde de ezilmeyeceğini düşünüyorum.

Yani Bmw deyken tamam güzel hoş ama aklımda "Biturbo Insıgnia ya da yeni Mondeo varken bu araca 2-3 misli vermem sanırım" düşüncesi de hakimleşmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.