Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Echomaster DRL...

Önerilen Mesajlar

Çok hafif koyu olsa fena olmaz ama boğulmasın koyu renge hepten far? Dönüş farları sislere bağlansa nasıl olur ?

VW özentisi olur,

Sizin demek istediğiniz anladığım kadarı ile dönüş farları ile beraber hangi tarafa dönülüyorsa o tarafın sis farı da yansın gibi bir şey. Bence gerek yok, o dönüş farları gayet güzel aydınlatıyor, hatta bazen araba mı geliyor o taraftan diye dikkatinizi o yöne Çekiyor.

Ve bu farlara gelecek olursak Çok harika olacak galiba. Nasıl bir zevktir bu. Siyah zeminli far Çok yakışacak. Belki Ford bundan sonraki F3 leri bu şekilde üretiyormuş. hahahah. :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

VW özentisi olur,

Sizin demek istediğiniz anladığım kadarı ile dönÜş farları ile beraber hangi tarafa dönÜlÜyorsa o tarafın sis farı da yansın gibi bir şey. Bence gerek yok, o dönÜş farları gayet gÜzel aydınlatıyor, hatta bazen araba mı geliyor o taraftan diye dikkatinizi o yöne Çekiyor.

Ve bu farlara gelecek olursak Çok harika olacak galiba. Nasıl bir zevktir bu. Siyah zeminli far Çok yakışacak. Belki Ford bundan sonraki F3 leri bu şekilde Üretiyormuş. hahahah. :) :)

Aslında tam tersi, demek istediğim sis farları yaktığımızda dönÜş farlarının da yanması. DönÜş farı yandığında dönÜş farının yandığı taraftaki sis farının yanması değil. :) Tabi böyle birşey yapılabilir mi bilmiyorum ya da karşıdan gelenin gözÜnÜ alır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında tam tersi, demek istediğim sis farları yaktığımızda dönÜş farlarının da yanması. DönÜş farı yandığında dönÜş farının yandığı taraftaki sis farının yanması değil. :) Tabi böyle birşey yapılabilir mi bilmiyorum ya da karşıdan gelenin gözÜnÜ alır mı?

Estetik bir görÜntÜ olurmu acaba. Denemek lazım.

öylesine toplayıp fotoğraflarını çektim. O kadarda dikkat çekmeyecek sanki ama diyah olan daha hoş duruyor..

403855_10150570599680238_568540237_8981739_1384248263_n.jpg

429135_10150570599955238_568540237_8981740_611387600_n.jpg

Farklı olması bile gÜzel olması için yeterli bence. Ayrıca o sinyal sarı renk yapılabilir mi acaba, hani amerikan modellerde olduğu gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sis farlarını bile kullanmıyorumki. Ayrıca dönüş farının olduğu reflektörün haznesi küçük. Uzun süreli kullanımda ısınma sorunu olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sinyali küçültmeye çalışıyorum. Sarı olursa hepten ben buradayım diye bağırır. İstemezük..

Sinyal de kocamanmış, hafif koyu olsa iyi olur gibi, simsiyah olmasından ziyade.

Yok zaten simsiyah yapmam. Film kaplayıp koyulaştırmayı düşünüyorum. Beyaz hali ile çok dikkat çekiyor. Yokken daha elit bir görüntü oluştu yanlız.. İlgin.. Galiba benim audinin farını beğenmeme neden olan bu tasarıma benzer olması..

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.