Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

34 GT 5364 Ses ve Görüntü Çalışmalarına devam

Önerilen Mesajlar

teşekkürler fuara cıkarmam arabayı neden derseniz bana kimse sponsor olmadı kendi cabalarımla oluyo bazı seyler herkes reklam peşinde daha kicker basın orasıda fiberlenip arkaya lcd monitör koyucam bagaja uzun işler bu yaza bitirmeyi düşünüyorum arabyı jantlı ve rs yada st kitli

İnşallah herşey gönlünüzce olur. RS veya ST kit için forumumuz da Erkan ULUDAĞ ' dan yardım alabilirsiniz.

Bu arada iki konunuz da birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok teşşekkür ederim kardeşim bu erkan uludağ fibercimi yada ford bayisindemi calısıyor

Şu erkan abinin aracının konusu bir inceleyin.

http://www.focusclubtr.com/index.php?/topic/1257-2005-ford-focus-coupe-adim-adim-st-ye-donus06-st-326/page__fromsearch__1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu işler tamamen zevk ve para meselesi.. biraz "pimp my ride" yolunda ilerliyorsunuz gibime geliyor. açıkçası pek bana uygun birşey değil bu modifikasyonlar. "çok güzel olmuş" diyemeyeceğim zira hangi açıdan bakarsam bakayım gözüme hoş görünmüyor. ama dediğim gibi zevk meselesi, zevkinize göre donatıp kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah Allah.. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ercan Bey belliki uğraşıyorsunuz ama eğer ki yapılan işlemleri resimlerle daha net destekleyerek ve anlatarak yazarsanız daha iyi olacağı kanaatindeyim.. :D

Maşşallah aracınız çok güzel olmuş,kendi zevkinize göre yapmışsınız.. :dontknow:

İçi çok güzel ama dışı zayıf kalmış aracınız,Güzel bi RS bodykıt'le tamamlanır bu işler..

RS ön tampon

RS Arka tampon

RS spoyler

RS marşpiyeller

RS jantlar (ve yay)

RS logolar

Mercekli farlar

X Paket arka stoplar

Fiberci değilim ama ,forumdaşlara yadımcı oluyoruz eğerki isterseniz Komple Rs bodykıt uygun fiyata ayarlarım boyalı ve montaj dahil.. :D

Gönlüm Oem parçalar kullanmanız ama Rs de imkansız ,çamurlukların kabartılması lazım vs..vs..

Ama ST ye çeviriseniz orjınal Oem parçalar olur.. :D

ilk önce araçımı beğendiğiniz için çok teşekkür ederim arabanın ilk önce içini bitirmeyi düşünüyorum onun için dışa çevirmedim kafamda zaten rs e çevirmek var ama istanbulda bi yerle konustum daha yeni kalıbını cıkarmıslar 1200 tl fiyat verdi kanat dahil o bana düşük fiyat bende onun reklamı birsey olacağı için o rakamı verdi rs kit i de beğenmedim cok amatör durdu ankaradaki rs kitler daha güzel rs jant istanbulda 1100 tl ye buldum

erkan bey sizde rs kit nekadar fiyata cıkar

st olursa ne kadara cıkar şimdiden çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu işler tamamen zevk ve para meselesi.. biraz "pimp my ride" yolunda ilerliyorsunuz gibime geliyor. açıkçası pek bana uygun birşey değil bu modifikasyonlar. "çok güzel olmuş" diyemeyeceğim zira hangi açıdan bakarsam bakayım gözüme hoş görünmüyor. ama dediğim gibi zevk meselesi, zevkinize göre donatıp kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah Allah.. :dontknow:

alperen bey size katılıyorum imkan meselesi suanda aracımın senetlerini ödüyorum vede yapmaya çalısıyorum dediğiniz gibi zevkler ve renkler ... allah herkeze kazasız belasız sürüşler nasip etsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara'da komple RS bodykıt +boya+montaj fiyatı 1650 tl.. :) siz giderseniz 2000 tl çıkarırlar..

ST Bodykıt oem orjınal parça,

ön tampon 1000 tl

Arka tampon 1000 tl

Marpiyeller 600 tl

spoyler 400 tl

Ve ham şekildeki fiyatlar bunlar ,daha boyasıda olacak.. :yeah:

Bence Focus (makyajlı kasa) yani sizin kasaya RS bodykıt gider,ST Bodykıt makyajlı kasayı göstermiyor ,buda benim tavsiyem..

İşte 1650 tl lik bodykıt ..

]Foto_raf0178.jpg

]311650_2472946309886_1439277336_2841680_94404865.jpg

]Foto_raf0179.jpg

]381577_306347029387134_261282647226906_1067278_3.jpg

Bunlarıda bu sabah çektim..

][

][

]19122011931.jpg

bu beyaz focusu çok inceledim ben farlarını buldum fiyat 720 tl buna çevirmem için ilk önce içi bitek arabanın sonrası için parçaları bi şekilde anlaşırız sizinle arabama daha 2 çift mtx mid mid anfisi kicker kabini değişecek fiberden döktürücem yine aynı renk birde izalasyon var toplama 3.500 tl ye cıkıcak işte ben içindekilerle zaten 4 rs kit parası harcadım montajını kendim yaptığım halde ama zamanla olucak tabiki irtibatı koparmayalım :D))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

söz misali ; benim şahinim vardı yıllar önce ondada o arabaya göre güzel bi tesisat vardı mercedeslerle bmwlerle dalga geçerdim ışıklarda yanyana gelirken tesisatım var diyen bmw auidi mercedesli arkadaslar acardı sonra ben acınca onlar seve seve camlarını yukarıya kaldırır kapatırlardı hep şunu düşünmüşümdür o arabalara dünyanın parsını veriyosunuz biraz daha harcayıpta millete neden rezil oluyosunuz bende kendim için sıfır focusuma iyi para verdim bende tesisat yönünden hakkını vermeye calışıyorum :) bu hakta 5 sene gider zaten :yeah:))) 2 ci nedeni arabanın iç işi bitince ağırlığına göre yayları basarken ön arkaya ona göre ayarlamak

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Argovari cümle silindi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinize sağlık güzel olmuş.

Tamamen zevk işi bu iş, benim için kaliteli ve net ses vermesi yeterli mesela.

teşekkür ederim

tabi tercih meselesi bazen dandik dediğimiz mid ler bile bazı arabalarda güzel çalabiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.