Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

34 GT 5364 Ses ve Görüntü Çalışmalarına devam

Önerilen Mesajlar

arkadaslar herkeze merhaba ilgilenen ve takip eden arkadaslarım için paylaşmak istedim dün bi cihaz sayesinde arabanın desibelini ölç tük 136 db çıktı vede mayıs ayında büyük bir toplantı ve desibel yarışması olacak zaten arkadaki kabin kicker orjinel kabini olmadığı için değiştirecektim şimdi ise yarışmaya 2 tane kicker l7 ile cıkmayı düşünüyorum mayısa kadar işşallah yetiştirmeyi düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar herkeze merhaba ilgilenen ve takip eden arkadaslarım için paylaşmak istedim dün bi cihaz sayesinde arabanın desibelini ölç tük 136 db çıktı vede mayıs ayında büyük bir toplantı ve desibel yarışması olacak zaten arkadaki kabin kicker orjinel kabini olmadığı için değiştirecektim şimdi ise yarışmaya 2 tane kicker l7 ile cıkmayı düşünüyorum mayısa kadar işşallah yetiştirmeyi düşünüyorum

Hadi hayırlısı. 136 desibel başarılı bence. bakalım çift kicker ne diyecek :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

y0GjN.jpg

arkadaslar 2 ci akü icin 2 kicker için ölçüm yaparken birde izalasyon için cektik biseyi denemiş olduk l7 yi bu şekilde koyan arkadaslar için bası benimki gibi yatırın neden derseniz port cıkısı direk bagaja vuruyor arabanın kildini bozucak nerdeyse onun için yatırarak kullanın yada izalasyon sart ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ercan bey selamlar, aranıza yeni katıldım.

bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum.

aracınızdaki multimedia sistemin ana ünitesinin markası nedir? necvox veya benzeri gibi duruyor.

siz araçla gelen sony'i ve bu sistemi kullandınız. sesin kalitesi açısından yorumunuzu merak ediyorum.

amacım şudur: bendeki araç collection, ve daha kaliteli ses almak istiyorum. navi veya video ihtiyacım yok. titanyum cıkması yeterli gelirmi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ercan bey selamlar, aranıza yeni katıldım.

bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum.

aracınızdaki multimedia sistemin ana ünitesinin markası nedir? necvox veya benzeri gibi duruyor.

siz araçla gelen sony'i ve bu sistemi kullandınız. sesin kalitesi açısından yorumunuzu merak ediyorum.

amacım şudur: bendeki araç collection, ve daha kaliteli ses almak istiyorum. navi veya video ihtiyacım yok. titanyum cıkması yeterli gelirmi acaba?

ana ünite oem cyclone markadır bu marka kontaktız focusların beyniyle birebir ve direksiyon kumandasındada sıfır hata veriyor ilk necvox taktım beyin uyum sağlamadı arabamın kapılarını kilitlemeyip parkları direk yakıyodu :))) bayiden arabayı cıkardım yarım saat sonra sony i söktüm oem taktım işte .

suanki hali : araba deşhet oldu mtx midler çivi gibi çakıyo bagajı açsam düğün salonu gerisini sen düşün :)

sony e gelince titaniumdan cıkma sony gerçekten kaliteli titaniuma özel brow marka kolonları var collection da ne marka var bilmiyorum ama sana sunu söyliye bilirim

sana göre olacak birey kafamdan gecen

1 tit. sony e rca deck çevirici alıcaksın ve bir anfi ile güzel 2 çift mid takımı alıp kapılarına anfi ile takıcaksın

2 cyclone necvox roadstar ( şimdide pıoneer çıkarmıs piyasaya düşmesini beklliyorum ) bu tür cihazları alıp takınca orj kolonlardan biraz daha temiz ses alabilirsin baska bi seceneğin yok şahsen sen 1 seçeneği dene yavas yavas yap ama yap farkı sende görüceksin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ana ünite oem cyclone markadır bu marka kontaktız focusların beyniyle birebir ve direksiyon kumandasındada sıfır hata veriyor ilk necvox taktım beyin uyum sağlamadı arabamın kapılarını kilitlemeyip parkları direk yakıyodu :))) bayiden arabayı cıkardım yarım saat sonra sony i söktüm oem taktım işte .

suanki hali : araba deşhet oldu mtx midler çivi gibi çakıyo bagajı açsam düğün salonu gerisini sen düşün :)

sony e gelince titaniumdan cıkma sony gerçekten kaliteli titaniuma özel brow marka kolonları var collection da ne marka var bilmiyorum ama sana sunu söyliye bilirim

sana göre olacak birey kafamdan gecen

1 tit. sony e rca deck çevirici alıcaksın ve bir anfi ile güzel 2 çift mid takımı alıp kapılarına anfi ile takıcaksın

2 cyclone necvox roadstar ( şimdide pıoneer çıkarmıs piyasaya düşmesini beklliyorum ) bu tür cihazları alıp takınca orj kolonlardan biraz daha temiz ses alabilirsin baska bi seceneğin yok şahsen sen 1 seçeneği dene yavas yavas yap ama yap farkı sende görüceksin

kolonların ne olduğunu bilmiyorum.. kafamdan geçen zaten ilk dediğin şeyi yapmaktı.

hertz marka komponentler ve 30cm bass, 2 tane de soundmagnus anfi koymaktı. şu anda çıkma sony arayışındayım.

necvox un menusune bakmıştım basit gibi geldi. hani markasız dandik vcd playerlar vardı zamanında, onlar gibi kaba geldi. sizin kullandığınız nasıldırbilmiyorum.

pioneer kullanışlıya benziyor, navigasyonun falan çok kuvvetliymiş ama fiyat çok fazla.

bu tür teyplere bakmamın sebebi direksiyon kumandasından ödün vermemek., kesinlikle aktif olmalı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem arabada focal yok arka camda neden focal logosu var?

focal in logosu oldum olası hoşuma gitmiştir şahinimdede vardı zamanında dediğinde haklısın mtx kicker cyclone takılıyosun neden focal var haklısın diyecek lafım yok 1 hoşuma gidiyo 2 cisi ise bmw li kankam var aynı logoları yapıştırdık birlikte takılıyoruz birlikte geziyoruz :D)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.