Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motordan Gelen Ses

bektas ceylan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, bektas ceylan yazdı:

merhabalar yaklaşık 1 ay önce silkeleme problemi yüzünden kavrama değişti şimdide inceden  bir çekirge sesi tarzından bir ses gelmekte devir daimle alakalı olabilrmi ?

Her sey olabilir... Yaptirgidiniz yere goturdunuz mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Servet Ö. yazdı:

Servise gitsene o zaman? Niye bize nostradamus muamelesi gösteriyosun.

sesin artmasını bekliyorum kavrama değişimdede oldu sesin artması gerekiyomuş şu an zor duyuluyor burada bahsetmem ise başından bu olay geçen varsa paylaşır diye 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, bektas ceylan yazdı:

sesin artmasını bekliyorum kavrama değişimdede oldu sesin artması gerekiyomuş şu an zor duyuluyor burada bahsetmem ise başından bu olay geçen varsa paylaşır diye 

Araci gormeden duymadan boyle bir sesi yasamis insan aramizda olsa dahi anlayamaz tahmin edemez. O yuzden afaki bir soru olur. Cevap beklemeyin bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
28.11.2016 - 14:49 tarihinde, Enes Andıç yazdı:

Ne sesi olursa olsun servis normal diyecek onu biliyorum

dediğiniz gibi oldu servis ses yok diyor, hatta diğer araçlarla karşılaştırdık sizin araç daha sessiz dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Enes Andıç yazdı:

sen o sesi bi kaydette at bakalım dinleyelim ben bu seslerden çok çektim bakarsın tanırım birde ses tam hangi bölgeden geliyor onu yaz

motorun sağ tarafından devirdaim bölgesinden geliyor

TRIM_20161201_135055.mp4

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, bektas ceylan yazdı:

motorun sağ tarafından devirdaim bölgesinden geliyor

TRIM_20161201_135055.mp4

Zamanında sizin dert ettiğiniz sesi bende dert edip servise gitmiştim,konusuda burada :

orada da okuyacağınız gibi servis bunu çok normal olarak gösterdi. Forumdan sevdiğim bir abimin arabasında da aynı şeyi duyunca dert edilmeyecek bir şey olduğu kanısına vardım. Sizde içinizi rahatlatmak için servise gidebilirsiniz ama büyük ihtimal aynı şeyleri duyup döneceksiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şimdi, Semih G. yazdı:

Zamanında sizin dert ettiğiniz sesi bende dert edip servise gitmiştim,konusuda burada :

orada da okuyacağınız gibi servis bunu çok normal olarak gösterdi. Forumdan sevdiğim bir abimin arabasında da aynı şeyi duyunca dert edilmeyecek bir şey olduğu kanısına vardım. Sizde içinizi rahatlatmak için servise gidebilirsiniz ama büyük ihtimal aynı şeyleri duyup döneceksiniz :)

teşekkürler  paylaşımınız için ama benim sorunum pıslama sesi değil cırcır diye bir ses  gelmekte rölantide  servise gittim 2 gün önce her şey normal dediler yapacak bir şey yok dediğiniz gibi :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, bektas ceylan yazdı:

teşekkürler  paylaşımınız için ama benim sorunum pıslama sesi değil cırcır diye bir ses  gelmekte rölantide  servise gittim 2 gün önce her şey normal dediler yapacak bir şey yok dediğiniz gibi :( 

Sorduğunuzun tırtır sesi olduğunu anladım,videoda farkettiyseniz o ses benim araçtada bahsettiğim diğer araçta da var. Yani servis bir bakıma haklı bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.