Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus 2 için park sensörü

Ali Rıza Tekin

Soru

http://www.hepsibura...24957#Gorseller

linkteki park sensörünü almayı düşünüyorum. Bu sensörü alıp ve kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Cihazın kablosuz olması daha çok dikkatimi çekti aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ben servise sordum cenmax 6245 diye bir model ( cenmax'ın kendi sitesinde bulamadım bu modeli) işçilik dahil görüntülü 220 , görüntüsüz 180 dediler.

ne yapcaz bu park sensörü işini karar veremedim.servise gidip 220 mi bayılsam,dışarıda mı taktırsam ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar, benim park sensörüyle ilgili bir sorum var.

2011 focus titanium olan aracımda park sensörü mevcut; ancak sesini yükseltmek istiyorum. Servislere telefon ettim ama herkes bir yere aktarırken kapanıp gidiyor telefon.. Boşu boşuna yarım saat telefonda harcamış oldum. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

Bu arada aracın menüsünde bulunan ayarlar'ı 3 kere kontrol ettim, park sensörüyle ilgili bir ayar yok. Henüz kitapçığına bakmadım ama ondan da pek umudum yok açıkçası.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar, benim park sensörüyle ilgili bir sorum var.

2011 focus titanium olan aracımda park sensörü mevcut; ancak sesini yükseltmek istiyorum. Servislere telefon ettim ama herkes bir yere aktarırken kapanıp gidiyor telefon.. Boşu boşuna yarım saat telefonda harcamış oldum. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

Bu arada aracın menüsünde bulunan ayarlar'ı 3 kere kontrol ettim, park sensörüyle ilgili bir ayar yok. Henüz kitapçığına bakmadım ama ondan da pek umudum yok açıkçası.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Araç focus 2 sanırım çünkü konu bununla alakalı.

Araç Titanium X mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup Bey merhaba, araç titanium X değil, sadece titanium..

Azmin zaferi sonucunda servise sormayı başardım, titanium X'lerde vardır dedi park sensörü, bizimki sonradan takılmış belli oldu :(

Artık yarın sanayide elektrikçi/tesisatçı ustamla bakarız sesi artıyor mu diye.

İlginize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen öyle, bagajı açın sağ veya sol kısımda plastik aksam var üstdeki bagaj örtüsünün konduğu yer onun içlerine bakın oraya koymuşlar mı?

birde yine sağ sol sac'ı saran döşemeyi sökün altına bakın.. Orada ses'i çıkartan mekanizma var onun üzerinde 2 kademe varsa vardır yoksa yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.