Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dijital Göstergede Görüntü Gitti Sonra Geldi

Zafer Yusoğlu

Soru

Aracın mazotu bitmek üzereydi. Opete girdim aracı fulledim. Araçla işten geliyordum. 50 km yol yaptım. Herşey normaldi. Depoyu fulledim. Aracı çalıştırdım ekranda sadece otomatik vites harflerinden başka hiçbir şey yoktu. Aracı durdurdum, kapatıp açtım ekran gene aynı. Çalıştırdım ve 3km daha yol yapıp evin altına park ettim. Aracı stop ettim,dışarı çıktım. Kitleyip tekrar açtım. Ekran tekrar eski haline geldi ekran çalıştı. Böyle birşeyle karşılaşan oldumu. Ne yapmamı önerirsiniz? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Aracın mazotu bitmek üzereydi. Opete girdim aracı fulledim. Araçla işten geliyordum. 50 km yol yaptım. Herşey normaldi. Depoyu fulledim. Aracı çalıştırdım ekranda sadece otomatik vites harflerinden başka hiçbir şey yoktu. Aracı durdurdum, kapatıp açtım ekran gene aynı. Çalıştırdım ve 3km daha yol yapıp evin altına park ettim. Aracı stop ettim,dışarı çıktım. Kitleyip tekrar açtım. Ekran tekrar eski haline geldi ekran çalıştı. Böyle birşeyle karşılaşan oldumu. Ne yapmamı önerirsiniz? 

Ben karşılaşmadım ama geçenlerde serviste yeni mondeo vardı onunda ekran göstergeleri gelip gidiyormuştu araca servis çözüm bulamamış daha sonra genel merkezden gelecek bilirkisiler  diyordu servis daha sonra elemanlar gelmemiş geri online olarak bağlanıp servisteki ustaya bilgi verip tamir etmişler ama aracın sorunu ne onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.