Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Far Açmak

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Aracımın farlarının içerisini açarak far karartma işlemi yapmak istiyorum fakat açtıktan daha sonra ileri zamanda su alma,buğu yapma gibi bir problem çıkartır mı?

Bilgilerinize teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Aracımın farlarının içerisini açarak far karartma işlemi yapmak istiyorum fakat açtıktan daha sonra ileri zamanda su alma,buğu yapma gibi bir problem çıkartır mı?

Bilgilerinize teşekkürler.

d47424472d739de82ced960bf9958eeb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapabilir... Ustanın işçiliğine bağlı. Bu işi çok iyi yapan yerler var (istanbul maslakta) fakat istedikleri para neredeyse bir çift titanium far parası. Yerinde olsam; farı açtıracağıma piyasadan temiz bir çift oem titanium far alıp elimdekileri satardım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus farlarını açmış biri olarak bunların farlarını açmak çok lanet bir şey diyorum. sizi çok uğraştırır. eğer illa yapacaksanız mutlaka çıkma far bulup onunla yapın derim.ben farlarım için bi xenon çalışması yaptım.sanırım sağ farı iyi yapıştıramadım, yıkadıktan sonra su alıyor.yağmurda sorun yok ama tazyikli suda su alıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Emir Öztürk yazdı:

Peki xenon takmayı düşünüyorum karşıdan geleni rahatsız etmeyecek şekilde ne önerebilirsiniz.

ilgili başlıkları incelemelisin...

konu xenon olunca merceksiz xenon düşünülemez, diğer alternatifleri burada konuşmayız zaten. en iyisi oem bir çift titanium x bi-xenon far bulup takmak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

konu xenon olunca merceksiz xenon düşünülemez, diğer alternatifleri burada konuşmayız zaten. en iyisi oem bir çift titanium x bi-xenon far bulup takmak.

+1 uzunlarada h 7 cree led al olsun sana gen 6 :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu farları aldığım zaman trend x pakete direk uyum sağlıyor mu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer bilgi ve yazıların çoğu forumda mevcut zaten, biraz okumak (20 sn arama yapmak vs) kafidir. Böyle tekrar tekrar aynı sorular gelince cevap veren de az olur. Şahsen ben fazla zorlamıyorum kendimi.

Bilginize.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer bilgi ve yazıların çoğu forumda mevcut zaten, biraz okumak (20 sn arama yapmak vs) kafidir. Böyle tekrar tekrar aynı sorular gelince cevap veren de az olur. Şahsen ben fazla zorlamıyorum kendimi.

Bilginize.

Tabi doğru söylüyorsunuz fakat far açma gibi bir yazı veya konuya rastlamadım.Eger varda ben göremediysem kusura bakmayın.
Saygılar

Bende far var emir satıyorum

Bilgilendirme yapabilirmisin abi özelden.
Teşekkürler
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.