Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'um Hasarlı çıktı

Zafer Mengü

Önerilen Mesajlar

Bu sefer bilerek aldığım için gönlüm rahat. Zaten bunu o Focustan soğuduğum için aldım..  Hala Focus niyetimden vazgeçmiş değilim :) Yetkili serviste boyanmadan önceki resimlerini gördüm. Çok basit bir sürtmeden dolayı boyanmış. Araba siyah değil de beyaz ya da gri olsa boya bile istemezmiş belki.

--1 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Diger aldigin arabaninda bir tarafi komple boyali :)

Bu sefer bilerek aldığım için gönlüm rahat. Zaten bunu o Focustan soğuduğum için aldım..  Hala Focus niyetimden vazgeçmiş değilim :) Yetkili serviste boyanmadan önceki resimlerini gördüm. Çok basit bir sürtmeden dolayı boyanmış. Araba siyah değil de beyaz ya da gri olsa boya bile istemezmiş belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yasin Taşcı yazdı:

Bencede paranı al galerici sürekli al sat işi yapıyor onunda kandırıldığına inanmak zor hemen geri kabul etmeside suçunu bilmesine işaret ayrıca alırken lifte alıp niye baktırmadın?

Aracı alırken baktırdım ama bakan da anlamadı fordlarda boya kalın çıkıyor dedi. Bugün galerici ile tekrar görüştüm Focus un satışını vermek için. O da aracı aldığı firmaya geri yollamış. Satışı o firmaya verdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekspertiz yapan yerin beceriksizliği olay,zaten iyi bi kaporta ustası olsa kopartaya eliyle ,gözüyle  ve iç kısımlara bakıp hemen hangi parçanın değiştiğini ,boyandığını anlar.Şimdi eline boya makinesini alan ekspertiz yapıyor.Iyi bir kaporta ustası makine ile bile bakmıyor.Ben bile kopartacı olmamama rağmen değişen ,boyanan parçayı anlıyorum o nasıl ekspertizciymis anlamadım.. Bende bugüne kadar 3-5 tane ford aldım hepsininde boya değerleri normaldi ,ekspertizci uydurmuş fordlarin boya değeri yüksek diye.Bu kadar değişen boyanan araç zaten şöyle bi baktınmıydı , duruşuyla çizgilerindeki kusuruyla belli eder hatalı olduğunu...Bu arada Hasar kaydı falan çıkmıyor mu aracın?

--4 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, Zafer Mengü yazdı:

Bu sefer bilerek aldığım için gönlüm rahat. Zaten bunu o Focustan soğuduğum için aldım..  Hala Focus niyetimden vazgeçmiş değilim :) Yetkili serviste boyanmadan önceki resimlerini gördüm. Çok basit bir sürtmeden dolayı boyanmış. Araba siyah değil de beyaz ya da gri olsa boya bile istemezmiş belki.

Bu sefer bilerek aldığım için gönlüm rahat. Zaten bunu o Focustan soğuduğum için aldım..  Hala Focus niyetimden vazgeçmiş değilim :) Yetkili serviste boyanmadan önceki resimlerini gördüm. Çok basit bir sürtmeden dolayı boyanmış. Araba siyah değil de beyaz ya da gri olsa boya bile istemezmiş belki.

Çizik derinse örneğin tornavida ile çizilmiş bir araç olsun hangi renk olursa olsun boya ister ,beyaz sadece opak olduğu için biraz daha düşük maliyetlidir ve boya yapıldıysa eğer metalik renklere göre daha az belli eder boyalı olduğunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Ibrahim U. yazdı:

cok gecmis olsun. focusu iade ederek iyi yapmissiniz, cok sukur sorun cikarmamis.

yeni aracinizi iyi gunlerde, kazasiz belasiz kullanin.

teşekkür ederim

16 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Ekspertiz yapan yerin beceriksizliği olay,zaten iyi bi kaporta ustası olsa kopartaya eliyle ,gözüyle  ve iç kısımlara bakıp hemen hangi parçanın değiştiğini ,boyandığını anlar.Şimdi eline boya makinesini alan ekspertiz yapıyor.Iyi bir kaporta ustası makine ile bile bakmıyor.Ben bile kopartacı olmamama rağmen değişen ,boyanan parçayı anlıyorum o nasıl ekspertizciymis anlamadım.. Bende bugüne kadar 3-5 tane ford aldım hepsininde boya değerleri normaldi ,ekspertizci uydurmuş fordlarin boya değeri yüksek diye.Bu kadar değişen boyanan araç zaten şöyle bi baktınmıydı , duruşuyla çizgilerindeki kusuruyla belli eder hatalı olduğunu...Bu arada Hasar kaydı falan çıkmıyor mu aracın?

--4 dakika sonra eklendi--

Çizik derinse örneğin tornavida ile çizilmiş bir araç olsun hangi renk olursa olsun boya ister ,beyaz sadece opak olduğu için biraz daha düşük maliyetlidir ve boya yapıldıysa eğer metalik renklere göre daha az belli eder boyalı olduğunu

E 5 te refüje sürtmüş ama öyle derin bir sürtme ya da ezilme olmamış gördüğüm fotoğraflardan anladığım kadarıyla. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.