Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Kavramada Gelen Ses Videolu

Yusuf Bozkurt

Soru

Arkadaşlar merhaba foruma yeni üyeyim ve öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum.

1.6 düz benzinli 48000 de f3 sahibiyim

sorunuma gelicek olursam 

aracın ilk kalkışında kavrama anında videoda ki kuş ötmesi gibi sesle başım dertte. Gidermek için komple şanzıman indirttim baskı balata,baskı bilyası,şanzıman yağı, keçesi herşeyi değiştirdim fakat lanet ses gitmiyor.

bilen anlayan bir arkadaşımız varsa  yada aynı sorundan muzdarip biri lütfen yardımcı olsun yoksa az kaldı deliricem. Şimdiden teşekkür ederim herkese

buyrun video linki 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
11 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Merhaba, geçmiş olsun.

Uygunsa bir de Şahsuvaroğlu'na uğrayın :) 

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Ama bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız varmı barsa nasıl hallettiler acaba. Tavsiyenizi aklıma yazdım teşekkürler tekrardan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Yusuf Bozkurt said:

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Ama bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız varmı barsa nasıl hallettiler acaba. Tavsiyenizi aklıma yazdım teşekkürler tekrardan

Tabii ki, yaşayan ve gören olmazsa diye tavsiyemdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ön tekerlekteki disk lere ve aks lara bakıldı mı?

tamirci değilim çok da anlamam ama şanzıman gibi bir yerden böyle ses gelse kitlenir araba kalkmaz yerinden diye düşünüyorum.. geçenlerde bir arkadaşın başka model bir arabası aks kesti.. fazla patinajdan

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üyeyim ve öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum.

1.6 düz benzinli 48000 de f3 sahibiyim

sorunuma gelicek olursam 

aracın ilk kalkışında kavrama anında videoda ki kuş ötmesi gibi sesle başım dertte. Gidermek için komple şanzıman indirttim baskı balata,baskı bilyası,şanzıman yağı, keçesi herşeyi değiştirdim fakat lanet ses gitmiyor.

bilen anlayan bir arkadaşımız varsa  yada aynı sorundan muzdarip biri lütfen yardımcı olsun yoksa az kaldı deliricem. Şimdiden teşekkür ederim herkese

buyrun video linki 

Link yok yusuf bey ya da goremiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kumar gibi bir şey bu ses, her şey olabilir. Crankdan başlar balataya kadar gider. Ben Volant dan geliyor diyorum. Tabi tamamen işkembeden atma tekniğiyle. Yetkili servise götürün derman olurlar bence. Yoksa sağda solda şanzıman indir kaldır uğraşır durursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.