Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Trıger Değişimi Ve Fiyatı Sorgulamak için Servis Arıyorum

mustafa akçay

Soru

Selam arkadaşlar bi sorum olcak focus 3 2012 1.6 dizel aracımın trıger değişimi yaptırcam 120 binde daha önce değişmiş mi öğrenemedim içim rahat olsun diye değiştircem ankarada tanıdık servis tamircisi olan varmı önerdiğiniz fiyat ne olur aşağı yukarı bide seçmem gereken bir marka varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aradığınız özel servismi yetkili servismi. Yetkili servisimiz var forum üyelerimize gerekli yardımı yapıyorlar. Başer Ford a gidin Gökhan bey ile iletişim kurup forumumuz vasıtasıyla gittiğinizi iletin yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 saat önce, mustafa akçay said:

Selam arkadaşlar bi sorum olcak focus 3 2012 1.6 dizel aracımın trıger değişimi yaptırcam 120 binde daha önce değişmiş mi öğrenemedim içim rahat olsun diye değiştircem ankarada tanıdık servis tamircisi olan varmı önerdiğiniz fiyat ne olur aşağı yukarı bide seçmem gereken bir marka varmı

Kdv dahil 195 tl fiyatı var. Ankara'ya gönderebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Makyajlı kasaların bakım kitapçığında triger değişim periyodu 135 bin olarak yazılı. Makyajsız versiyonda da (her ne kadar bakım kitapçığında 90 bin yazıyor olsa da) 135 binde değiştirmenin bir mahsuru olacağını sanmıyorum. Bence 135 bini bekleyin ama karar yine de sizindir tabi :) 

Bu arada tecrübeli arkadaşlarımız eğer değişim yaparsanız devir daim pompasının değişimi de öneriyorlar. Çünkü, pompa sağlam bile olsa -ihtimal bu ya- örneğin 120 binde bozulursa aynı masrafı tekrar yapmanız gerekiyor, triger değişimi için sökülen her yer devir daim pompası değişimi için de sökülüyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.