Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 krom cam çıtası yardım...

Önerilen Mesajlar

Mustafa bey benim şahsi görüşüz araç beyaz olsada pek belli olmayan fakat önemli bir detaydır. ve linkte ki ilana bakarsanız sadece 90 TL'ye halledebilirsiniz.

http://www.eliftuning.com/Ford-Focus-2011-ve-sonrasi-hb-Krom-Cam-citasi_36512.html#0

ben şuan kullandığım opel astra araçta benzerini uyguladım. Orjinalinden pek farkı yok.

iyi forumlar dilerim.

Mehmet Bahçeci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium da alta krom çıta koyulup üste koyulmamasını kim açıklamak ister bana? Böyle bi saçmalık yok.. Tamam Ford'u Focus'u seviyoruz da bazen İllallah dedirtiyolar adama..

Furkan bu markanın tercihi, heryere neden konsun peki ?

Dikkat edersen tüm Ford'larda bu detay aynı...Yani tercih meselesi :) çizgisine bunu uygun görmüşler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium da alta krom çıta koyulup üste koyulmamasını kim açıklamak ister bana? Böyle bi saçmalık yok.. Tamam Ford'u Focus'u seviyoruz da bazen İllallah dedirtiyolar adama..

Ben çok beğeniyorum sadece altta olmasını tarasım meselesi. Ford tasarruf yapmak için yarıda kesmemiştir kromu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Furkan bu markanın tercihi, heryere neden konsun peki ?

Dikkat edersen tüm Ford'larda bu detay aynı...Yani tercih meselesi :) çizgisine bunu uygun görmüşler

öyle evet zaten ben de sadece Focus'u değil Ford'u da eleştirdim :D Ama böyle marka tercihi olmaz olsun bence çok saçma, o ne öyle sanki parası yetmemiş de yarıda kesmiş gibi :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben mesela pek sevmiyorum :) Hiç olmasada olur ...Bazı renklere hiç yakışmıyor...

Bu sadece örnek; Focus ST

cropped-6431155679_2b3fa7cbb4_b.jpg

Makul fiyatlar karşılığında opsiyonel yapılabilir bence.. Ama yarısı var yarısı yok olmamalı.. Ya tam olsun yada hiç olmasın.. Bence bunda güzel duruyo :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

öncelikle bence orjinalliği bozulmaz çünkü bizde 2012 ford focus style var ve biz cam çıtasını taktık ve gayet şık durdu arabanın rengi gri olduğu için uyum sağladı bence takmanız güzel biraksesuar olacaktır !

:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.