Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka stop lambaların içerisine su alma

mehmet kursat

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Maalesef bu sorunlar ile karşılaşanlar olmuş, servisiniz ücretsiz değişim yapacaktır... :kıhkıh:

Ford camiasından olmamıza rağmen bende pek yakıştıramadım. Yeni araçlarda bu tip sorunlarla karşılaşmak Ford'a yeni geçmiş bir kullanıcıda memnuniyetsizlik ve güven problemi yaşatabiliryor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup'a katılıyorum, yeni üretim bandı kurulmuş modellerde ilk aylarda çocukluk hastalığı olarak nitelendirilen bu tür sorunlar olabiliyor. Aracın fiyatı yükseldikçe Ar-Ge ve kalite kontrolu için yapılan harcama da arttığından haliyle üst sınıf araçlarda göreceli az oluyor ama hiç birinde sıfır değil.

Bu markaya güveni çok da olumsuz etkilememeli, önemli olan markanın bu tür sorunları gidermek konusunda takındığı tavır, ki son zamanlarda özellikle yeni modellerde ben Otokoç/Otosan'ı oldukça duyarlı görüyorum.

Ben aracın yürüyen aksamına bakarım, başta biraz sınar ve limitlerini tanımaya çalışırım, eğer kullanma alışkanlıklarımı karşılıyorsa ve güvenmem gereken aksam bu küçük sınavdan başarı ile geçerse diğer aksamlardaki ufak-tefek aksamaları pek önemsemem.

Size geçmiş olsun, ilk fırsatta servise uğrayıp değiştirtirseniz sorununuz hallolur.

Bu arada bir arka stop 700+ TL idi yanlış hatırlamıyorsam, bir akvaryum için bayağı fazla para :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçmiş olsun yeni araçta bu şekilde problem olması can sıkıcı ama siz canınızı sıkmayın:) herşeyde bir hayır vardır.

Senin arabada olursa sen canını sıkmazsın :kıhkıh: bu nasıl msj ya sanki kırk kat yabancıya yazmış gibisin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence hiç canınızı sıkmayın. Bahsettiğiniz sorunla alakalı Bora bey zamanında yazmıştı. Fakat yanlış hatırlamıyorsam o su alıyor dediğiniz kısım tam olarak bilmemekle beraber suyun boşaltılmasını sağlayan bir nevi kanal işlevi gören bir tasarım olduğundan bahsetmişti Bora bey. Değişim talep edeceğini söylemişti o da, ama bunun bir hata değil, tamamen bilinçli olarak yapıldığını söylemişti. Bu konuda en iyi bilgiyi Bora bey verecektir konuyu gördüğünde.

üstte çok az bir yer, 4-5 mm kadar belki bu kadar yok bile. Bu kısımda benimde su oluyor yıkattığım zaman. Ben sorun etmedim, ama bilemiyorum tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.