Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hgs/Ogs Ceza Ödemeleri

Misafir

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar Merhaba

Malum aracımda hgs bulunuyor ancak geçişlerde birkackez okumamış kaçak geçiş olarak gözüküyor bu nedenle 174 tl ceza gördüm geçiş sırasında bu nereye ödenir diye araştırdım ptt almıyor. Müşteri Hizmetleri 4441117 cevap vermiyor. Israrla bekledim cevap alamadım. İnternet sitesi ceza bulunmuyor diyor kgm siteside 174 tl ceza buldu odeme yapilamiyor.bu nasıl saçma bir sistem çözebilmek çok güç aynı sorunu yaşayan arkadaşlar vardır umarım nasıl bir yol izlemek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herhangi bir şekilde tebliğ ettiler mi abi sana bunu. evine/işine ceza kağıdı geldi mi yani?

Tebliğ edilen birsey yok Mertcan yazılı olarak birsey gelmedi ancak internetten hgs'nin kendi sitesinden sorgulama yaptığımda görünmüyor kgm den yaptığımda görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Özer Aksu said:

Tebliğ edilen birsey yok Mertcan yazılı olarak birsey gelmedi ancak internetten hgs'nin kendi sitesinden sorgulama yaptığımda görünmüyor kgm den yaptığımda görünüyor.

Tebliğ yoksa bir şey yapmana gerek yok bence. Sonuçta geçiş yaptığın tarihte hgs de para varsa sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun araştırmalar sonucu cezamı ödeyebildim. 2015 yılından kalan 73 TL tutarındaki cezamı Ptt aracılığıyla ödedim ve kurtuldum

Yapılması gerekenler 

http://uygulama.kgm.gov.tr/ihlal/Sayfalar/ihlal.aspx İhlal olup olmadığı sorgulanır. İndirimli ceza tutarı belirlenir. Bkn resim56d8435ec7a04_Adsz.jpg.8cbb50f50ad6d55c6

- Ardından PTT şubesine gidilerek 351113 numaralı OGS hesabına Havale yapılır. Dekonta plaka yazılmalı aksi taktirde dikkate alınmaz

- Alınan makbuz 212 287 71 22 numaralı faxa faxlanır. Faxlanmadığı taktirde  1 ay sonra işleme alınır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
19 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Ben bugün focus tan alışık olduğum ogs den hgs li araçla geçtim ve çıkışta hgs den çıktım. İnternette eski tarihli bir sürü yorum var. Yakın zamanda başına gelen var mı? Cezası var mı bunun?

HGS etiketi ile giriş OGS çıkış HGS ise benim bildiğim ceza yok.

Ama giriş HGS den olmadığından en uzak mesafe alınacaktır. Yinede takip lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.