Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Üyelerin kan grupları

Semih G.

Önerilen Mesajlar

Malumunuz ülkemizdeki durumlar,olaylar vs gibi durumlar gün geçtikçe artmakta. Gerekli durumda birbirimize ve/veya yakınlarımıza daha kolay şekilde yardımda bulunmak adına üyelerimizin kan grupları,bulundukları iller ve mümkünse cep telefonlarını bir konu altında toplayarak sürecin hızlanmasına bir nebze katkımız olabilir diye düşünüyorum. Her şehirden en az 2-3 üyemiz var bunlarında onlarca tanıdığı olduğunu varsayarsak ihtiyacı olana kısa sürede yardım edebiliriz, eğer yönetimde onaylarsa ufak bir kan bankamız olabilir kendi aramızda.

İlk ben başlayayım o halde ;

Semih Güney / Eskişehir / A Rh(-)

*Çoğunluk onaylarsa telefonlarımızıda yazarak bu işi daha kolay kılabiliriz,konu üye olmayanlara kapatılırsa bu mevzu daha rahat olur birde sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu zorunlu girilecek bilgi olarak sanırım eklenemez ama girmek isteyenlerin kan grubu bilgileri adminler tarafından belki şehir bazında görüntülenip ihtiyacı olana cep telefonu ile iletilebilir. Tabi bunlar üyenin kan grubunu girip istenildiğinde aranılabileceğini kabul etmesiyle ancak olur. Üyelerin göreceği bir bölümde olmaması iyi olur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonların yazılmasına karşıyım ben açıkçası. Bir de kan gruplarını yazmak yerine kan ihtiyacı olan yerleri anons edeceğimiz bir başlık bence daha etkili olur.

Bir de buluşmaların birinde toplu kan bağışı yapmalı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonların yazılmasına karşıyım ben açıkçası. Bir de kan gruplarını yazmak yerine kan ihtiyacı olan yerleri anons edeceğimiz bir başlık bence daha etkili olur.

Bir de buluşmaların birinde toplu kan bağışı yapmalı.

Kan grubu ve cep telefonu sadece yönetimin görebileceği yerde depolanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.