Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cem Boneval'ın kadrajından seçmeler

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Menecerime çabaları için sonsuz teşekkürler. Wallpaper satın almak istiyorsanız aşağıdaki adrese tıklayın.

https://www.firsatciherif.com/nahalirim_fotonu

Şaka bir yana, Baran'ın teveccühü ile geçmişten karelerle forumda yer buldum.

Son zamanlarda pek fırsat bulamıyorum çekimler için ama fotoğraf sohbetlerinden keyif alacaklar varsa aranızda fırsat buldukça laflarız.

Ayrıca tekniğine sanatına olduğundan daha hakimim, her fırsatta eğitmen olarak atölye çalışmalarına katılıyorum

Makine konusuna gelince, ne bulursam kullanırım, ciddi işer için evde duran bir çantam var, ama genelde kemerimde taşıdığım kompaktla hallediyorum işleri.

çantada Canon EOS 50D + BG, 15-85 IS, 10-22, Sİgma 100-300/4 ve 100/2,8 macro ve 430EX flaş var.

İlginize tekrar teşekkürler...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50D hoş bir makine.. benim gözüm nikon d7000'e oynuyor ama hem çok pahalı hem de d-slr makineyi sağa sola taşıyabileceğimi zannetmiyorum. bir heves olarak alıp kenarda kalsın da istemiyorum. o yüzden ben de sony cybershot hx5v kullanıyorum. gayet hoş özellikleri olan, geniş açı lensli, exmor r işlemcili bir cihaz. gerçi bazı ortamlarda otomatik ayarlarda umduğumun altında fotoğraflar sunsa da yine de ortalamanın üzerinde bir makine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50D hoş bir makine.. benim gözüm nikon d7000'e oynuyor ama hem çok pahalı hem de d-slr makineyi sağa sola taşıyabileceğimi zannetmiyorum. bir heves olarak alıp kenarda kalsın da istemiyorum. o yüzden ben de sony cybershot hx5v kullanıyorum. gayet hoş özellikleri olan, geniş açı lensli, exmor r işlemcili bir cihaz. gerçi bazı ortamlarda otomatik ayarlarda umduğumun altında fotoğraflar sunsa da yine de ortalamanın üzerinde bir makine.

Bende bu taşıyamama, bir süre sonra usanma tembellik mevzularını düşünerek dslr-like bir makine tercih ettim.

Panasonic FZ28 kullanıyorum.

hafif ve şimdilik işimi görüyor.

panasonic-fz-28.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Menecerime çabaları için sonsuz teşekkürler. Wallpaper satın almak istiyorsanız aşağıdaki adrese tıklayın.

https://www.firsatci...ahalirim_fotonu

Şaka bir yana, Baran'ın teveccühü ile geçmişten karelerle forumda yer buldum.

Tevfik abi bu link'e tıkladı mı tıklamadı mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.