Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 1.5 Powershift Titanyum Beyaz Renk için Fiyat

Zafer Yusoğlu

Önerilen Mesajlar

1.5 powershift titanyum beyaz opak için Rize ford bayii ötv indirimli araça bana 61.500 fiyat verdi. Bendeki 2004 1.4 benzinli (135000 km. 4 çamurlukta ufak çarpmalardan dolayı kısmi boyalar var. Birde bagaj kapağı değişmiş. )triptonik araç içinde 20.000 TL sayarız dediler. Bu fiyatlar için sizden yorum bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle Atılgan'dan Erkan bey ile görüştüyseniz selamlarımızı iletin lütfen, Artvin Hopa/Arhavi'den diye söylerseniz böyle böyle siteden diye o tanır :) 
Diğer bey'in ismini şuan unuttum o da tanır mutlaka :yeah:

Sizlere de geçmişler olsun.

2016 model için, aracın Ötv'siz fiyatı indirimsiz şekilde 65.300 TL (2015 model için 63.480 TL). Vermiş oldukları 61.500 ise çok güzel fiyat :yeah:

Eski aracınız hakkında net fikrim yok çünkü donanım dahi vermemişsiniz ve sanırım aracınız Fiesta; verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 20 bin lira çok da ölücü olmamış çünkü ilanlar 22 civarı oynuyor.

Bu iş olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir zamanlar 60 küsür bin liralara full ötv li falan alıyorduk arabaları. Nerelere gitmiş bu arabalar...

Fiyat 2016 içinse çok iyi, 2015 model içinse belki bir miktar daha indirilebilir. 2 bin tl indirim yapmış eğer 2015 model için fiyat vermişse.

Arabanıza 20 bin  tl vermiş. Fiyatını bilemem ama illa Ford bayiine satmak zorunda değilsiniz. Elden de satışa çıkartabilir, herhangi bir galeriyle de görüşebilirsiniz ama malum sitede 22 bin tl lerde fiyatlar isteniyorsa 20 bin tl fena rakam değil. Çok kolay bir şekilde bundan daha yukarı bir fiyata satabiliyorsanız satın. Ama pazar pazar gezip 20300 tl ye satmak için uğraşmazdım diye düşünüyorum ben. (Fiyatı afaki olarak yazdım. Belki siz 22 bin tl ye de satabilirsiniz onu bilemiyorum tabi...)

Ancak merak ettiğim bir husus var.

Opsiyon donanımlarında vergilendirildiğini düşünürsek,

normalde adaptif far + bi xenon un içerisinde olduğu opsiyon paketin ötv li satış fiyatı 6500 tl civarı. Siz ötv den muaf bir araba alacaksanız bu fiyattan daha uygun bir fiyata almanız gerekir, yine bu söylediğim diğer opsiyonlar için de geçerli. 

61500 ün üstüne opsiyonları da ekletip yeniden bir hesaplama yaptırmanızın yararınıza olacağını düşünüyorum. 

Özellikle şerit takip sistemi gibi, kör nokta uyarı sistemi gibi hayati önem taşıyan opsiyonlar var. Şu an adını tam bilemiyorum. 

Eğer bunları da ötv siz fiyattan size satacak olurlarsa sanki daha menfaatinize olur düşüncesindeyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On ‎03‎.‎02‎.‎2016 at 20:05, Gürkan Çakıroğlu said:

@Ümit Vaysaloğlu Aralık ayında SW Focus Titanium 1.5 dizel PW alınabilecek tüm 

aksesuarlarla yani tam dolusuna 67 bin TL fiyat aldım :)

abi bu nasıl olabiliyor?

ben 4.500kmde 2015 1.6TDCI trendx SW aracı eylül sonunda 61.500TL'ye aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

abi bu nasıl olabiliyor?

ben 4.500kmde 2015 1.6TDCI trendx SW aracı eylül sonunda 61.500TL'ye aldım.

Ötv'siz fiyat Kerem :)

Devletin dütmediği yani :)

99 binlik arabanın vergisiz hali

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.