Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ford Audio 1 Saat Modu

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
35 dakika önce, Özer Aksu said:

Ekranda hicbirsey yok boşuna değiştirdiniz . Ben 3 tane ekran değiştirdim araçta hepsinde dediginiz olay vardı . Bunda da olacak bır sure sonra gözlemleyin

Cihaz duruyo bende vermedim. Bişe olursa tekrar gel dedi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Fri Jan 29 2016 - 21:56 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

Merhaba arkadaşlar aracımda asagida resimde göreceğiniz mod çıkıyor multimedya ekranında aracı kilitledigimde ekran kararmayip 1 saat sonra kapatıyor bunu kapatmak mümkün mü 

20160129_202245.thumb.jpg.71c5156bf56cf0

Son olarak bunun çözümü bulundumu...

Aracın focus 3 2011 geçenlerde teyp ekranı bu şekilde kaldı. Radio aux cd telefon hiç birşey çalışmıyor. Kutup başı sokuldu 1 saat beklendi sigortalara bakıldı. Servisle görüştüm yazılım yükleyeceğiz 200 tl. Eğer açılmazsa tamir için göndereceğiz 200 tl. Teyp arızası giderilir se 400 tl üstüne tamir ücreti. 

Sonic olrak 2 arkadaş bu sorunla karşılaşmış bi şekilde çözüm bulunmuş.  Ne yapmamızı önerirsiniz. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum....

1490694963475.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Son olarak bunun çözümü bulundumu...
Aracın focus 3 2011 geçenlerde teyp ekranı bu şekilde kaldı. Radio aux cd telefon hiç birşey çalışmıyor. Kutup başı sokuldu 1 saat beklendi sigortalara bakıldı. Servisle görüştüm yazılım yükleyeceğiz 200 tl. Eğer açılmazsa tamir için göndereceğiz 200 tl. Teyp arızası giderilir se 400 tl üstüne tamir ücreti. 
Sonic olrak 2 arkadaş bu sorunla karşılaşmış bi şekilde çözüm bulunmuş.  Ne yapmamızı önerirsiniz. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum....
1490694963475.jpg.9338308c4cf83bd51195fb04224807f1.jpg

Bende ki sorun sürücü kapısı kilidi ile alakalı imiş kapı tam kapandığını alğılamadığı için ekran açık kalıyordu kapıyı kilitlersem dahi kapalı görünüyor du ama meğerse açık kalıyormuş . Serviste kapı kilidi değişti sorun çözüldü. Bu sorunun sebebi genel olarak sürücü kapısı kilidi ile alakalı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Bende ki sorun sürücü kapısı kilidi ile alakalı imiş kapı tam kapandığını alğılamadığı için ekran açık kalıyordu kapıyı kilitlersem dahi kapalı görünüyor du ama meğerse açık kalıyormuş . Serviste kapı kilidi değişti sorun çözüldü. Bu sorunun sebebi genel olarak sürücü kapısı kilidi ile alakalı.

Kapı kilidi dili mi değişmesi gerekiyor yani. Tam olarak değişecek yer neresidir. Ekranın bu şekilde donuyor gibi olması yazılımsal birşey gibi geliyor aslında. Ayrıca kontak takılı değilken 1 saat modu şeklinde yani sizin ekranda çıkan ibare geliyor. Benim resim kontak açıkken. Başka fikri olan var mi. Burdaki servis tekel olmuş kapı kilidi ile alakalı diycem ne alaka diyip başından savacak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kapı kilidi dili mi değişmesi gerekiyor yani. Tam olarak değişecek yer neresidir. Ekranın bu şekilde donuyor gibi olması yazılımsal birşey gibi geliyor aslında. Ayrıca kontak takılı değilken 1 saat modu şeklinde yani sizin ekranda çıkan ibare geliyor. Benim resim kontak açıkken. Başka fikri olan var mi. Burdaki servis tekel olmuş kapı kilidi ile alakalı diycem ne alaka diyip başından savacak...

aa032098-new-oem-door-latch-lock-actuator-rear-left-side-ford-focus-f1ea-f26413-aa-3.jpg
Bende değişen parca resimdeki kilit . Donma gibi bir problemim yoktu benim . Kapıyı kapatıp aracı kilitledikten sonra ekran açık şekilde "1 saat modu" ibaresi çıkıyordu. Ekran değişti, sıfırlandı, yazılım güncellendi çözülemedi daha sonra kapı kilitli iken kendini açık görmesini IDS üzerinden gördük. Değişim yapıldı şuan o problem bitti.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bazen arabada telefonla konuşurken stop ettikten 5-10 dakika sonra kapanıyor. Tekrar düğmesine bassam bile çalışmıyor. Kontağı açmam gerekiyor. Sonra yine kapanıyor. Telefonu kulağıma götürüp devam ediyorum mecbur konuşmaya. Bu 1 saat modu bende neden yok. Ya da aktif etmek için ne yapmalıyım. Ve yahut bir sorun yok ve bu durum normal mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Arkadaşlar bazen arabada telefonla konuşurken stop ettikten 5-10 dakika sonra kapanıyor. Tekrar düğmesine bassam bile çalışmıyor. Kontağı açmam gerekiyor. Sonra yine kapanıyor. Telefonu kulağıma götürüp devam ediyorum mecbur konuşmaya. Bu 1 saat modu bende neden yok. Ya da aktif etmek için ne yapmalıyım. Ve yahut bir sorun yok ve bu durum normal mi.

Sizdeki durum normal kontak kapalı konumda iken araç belirli bir süre sonra elektriği kesiyor . 1 saat modu aktif edilebilen bir durum değil
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fiestada sürücü kapısı acıldıgı anda radyo kapanıyor. 1 saat modunu etkinleştirmek istiyorsan radyoyu açıyorsun artık kitlesen de kapanmıyor sen açtıktan sonra 1 saat boyunca, tekrar manuel olarak kapatman gerekiyor orta konsoldan. Kilitle alakalı olması mantıklı ama, bu mantıkla ilk kapıyı açtığınızda neden kapatmıyor orası mantıklı değil. Focuslar ilginç demek ki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.