Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus III hb 2015 makyajlı kasa difüzör ve tampon eki

Önerilen Mesajlar

diğer konuyu yanlış bölüme açtığımdan tekrar açtım arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi makyajlı kasa focusa difüzör tampon eki aramaktayım bakmadığım site kalmadı lakin bulamadım fiber olmayan plastik ürün arıyorum yardım ederseniz çok memnun olurum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 January 2016 - 16:40 tarihinde, Ahmet Kırılmaz yazdı:

diğer konuyu yanlış bölüme açtığımdan tekrar açtım arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi makyajlı kasa focusa difüzör tampon eki aramaktayım bakmadığım site kalmadı lakin bulamadım fiber olmayan plastik ürün arıyorum yardım ederseniz çok memnun olurum 

sizin aradıklarınız Zetec S olarak geçen ekler. Şuana kadar piyasada kimsenin sattığını ne gördüm nede duydum. Henüz spor paket araçlar (zetec s araçlar) ford bayilerinede gelmedi bildiğim kadarıyla.

Ancak; servisten sipariş verilebiliyor. Antalya da sanırım birisi yaptırmıştı. Kaan abi de siparişe açık olduğunu bir konuşma esnasında söylemişti bana. 

Herkesin kendi tasarrufudur tabiki ancak Focus MCA'nın spor paketi MK3'ün spor paketi gibi değil... nasıl desem, daha light geldi bana. Arkada difüzör yok zaten, muhtemelen bu yüzden gözüme öyle geliyor. daha çok mustang'in difüzörüne benzemiş.

Fakat ölçüler aynı olduğu için (bildiğim ve gördüğüm kadarıyla) istinye otokoçtaki sw focus test aracında normal mk3 difüzörünü bizzat gördüm trafikte. ayrıca sahibinden.com da aratırsanız mca lara mk3 difüzörü takıldığını da görebilirsiniz. ön ek için birşey diyemiyorum. marşpiyellere ise sakın para vermeyin, boyatın gövde rengine gitsin. aslanlar gibi de oluyor.

varsa bir sorunuz yardımcı oluruz tabiki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 January 2016 - 17:20 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

sizin aradıklarınız Zetec S olarak geçen ekler. Şuana kadar piyasada kimsenin sattığını ne gördüm nede duydum. Henüz spor paket araçlar (zetec s araçlar) ford bayilerinede gelmedi bildiğim kadarıyla.

Ancak; servisten sipariş verilebiliyor. Antalya da sanırım birisi yaptırmıştı. Kaan abi de siparişe açık olduğunu bir konuşma esnasında söylemişti bana. 

Herkesin kendi tasarrufudur tabiki ancak Focus MCA'nın spor paketi MK3'ün spor paketi gibi değil... nasıl desem, daha light geldi bana. Arkada difüzör yok zaten, muhtemelen bu yüzden gözüme öyle geliyor. daha çok mustang'in difüzörüne benzemiş.

Fakat ölçüler aynı olduğu için (bildiğim ve gördüğüm kadarıyla) istinye otokoçtaki sw focus test aracında normal mk3 difüzörünü bizzat gördüm trafikte. ayrıca sahibinden.com da aratırsanız mca lara mk3 difüzörü takıldığını da görebilirsiniz. ön ek için birşey diyemiyorum. marşpiyellere ise sakın para vermeyin, boyatın gövde rengine gitsin. aslanlar gibi de oluyor.

varsa bir sorunuz yardımcı oluruz tabiki.

hocam ben fIII e uygun difüzör buldum lakin uymayacağını söylediler şuan satışta olan bu eğer uyuyorsa bu tam aradığım model uyup uymadığını kesin olarak nasıl öğrenebiliriz? Cevabınız için de teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana farkli seylerden bahsediyoruz gibi geldi. 

Dedigim gibi ektekinin mca modelini ariyorsaniz tek care

ama ben zaten bu st paketten degil spor paket ekinden bahseidiyordum o yuzden kafalari bosa karistirmayayim.

st paketteki arka ekin bende birbirine uymayacagini dusunuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

St yada sport paket son kasa için uretilmisse tamponda herhangi bir farklılık yok.hangisini bulursanız olur.fakat 2011-14 arası focus'un sport yada st difuzorunu 3,5 kasaya yapamazsınız ha kesme biçme ekleme ile olabilir o başka mevzu.

Ayrıca 2015 sport arka eki bu şekilde.

8455e4100707d8a3aca06f12a4f157d2.jpg

Servisten temin edebilirsiniz yada 1 buçuk ay sonra gelecek partinin içine sipariş olarak ekleyebiliriz

St zaten bende mevcut

9cbc19dcc135bf24c1f6760c04c8e21e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Murat Kavuk araçlar yollarda çoğalmadıkça yada direkt bayilere gelmedikçe netleşmeyecek gibi.

HB'deki spor ek aynı yukarıdaki kırmızı araçtaki gibi.

ancak SW'deki spor ek de MK3'ün difüzörü. Benim istanbulda gördüğüm lacivert SW'de de aynı senin koyduğun resimdei difüzör vardı. difüzör dediğin öyle olur zaten, güzel duruyor. Ama SW ile HB'nin ölçülerine bir bakmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.