Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus 3 klima sorunu

isa ak

Soru

arkadaşlar merhabalar

yeni üye oldum siteye aracımıda yeni aldım aracım 2013 tdci focus titanyum smart paket. aracın araç içi hava silkülasyon tuşuna bastığımda 1 dk sonra arac içi silkulasyonu burakıp tekrar dışardan pis havayı almaya başlıyor bu sorunun çözümü nedir yani kendi kendine sürekli iptal ediyor  lütfen yardım edermisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı durum bende de var ancak, 1 dakika değil de 7-8 dakika sonra iç hava sirkülasyonunu kapatıyor. Kömür ve egzoz kokusu aracın içine doluyor. Kitapçıkta konuyla "sistem kabin içinde nem tespit ederse iç hava sirkülasyonun kapatır." yazıyor.

39 dakika önce, Doğan Kurban said:

Daha önce sorduğumda oksijen sensörü gibi birşeyin güvenlik nedeniyle kapattığını sanırım söylemişlerdi. Bende de aynı şekilde otomatik devreden çıkıyor.

Doğan Bey, oksijen sensörü de mantıklı geliyor ama yazın klima çalışırken hiç yapmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha önce sorduğumda oksijen sensörü gibi birşeyin güvenlik nedeniyle kapattığını sanırım söylemişlerdi. Bende de aynı şekilde otomatik devreden çıkıyor. Ama camdaki buharı en güzeli klima açık cama vererek çözersiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben öyle bir sorun yaşamadım.

49 dakika önce, Doğan Kurban said:

Daha önce sorduğumda oksijen sensörü gibi birşeyin güvenlik nedeniyle kapattığını sanırım söylemişlerdi. Bende de aynı şekilde otomatik devreden çıkıyor. Ama camdaki buharı en güzeli klima açık cama vererek çözersiniz

Kontrol bende...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar teşekkur ederim bende ön cam a değil diret ayaklara ve ön göğüse werdiğinde de aynı şeyi yapıyor dün denizliye gittim araç içi silkülasyon tuşuna bastım bir dakika sonra iptal etti ve dışarıdan kömür kokusunu almaya başladı.. bence çok kötü bir durum servise gitttim yazılımsal bir durum olduğunu söylediler ford müsteri hizmetlerini aradım şikayet ettim önceki arabam opel di hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım bence ford da böyle bir hata war klimayı actığında ise kapatmıyor hep araç silkulasyonu çalışıyor o zmn sürekli klima acık mı gezicez cok komik yaaa servis sensörlerin birini iptal edebiliriz dedi ancak o zmn düzelir fakat araç arıza lambası yanar dedi teşekkurler verdiğiniz cevaplar için umarım bi çözüm yolu bulunur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir öğretmenin v yerine w kullanması üzücü. Hadi harf yutmalarını malum sebeplere verelim cep telefonu vs gibi sanki düzgün yazanlar hep klavyeden yazıyormuş gibi :) 

Yanlış anlaşılmasın benim derdim değil ama sitemizde bu tür şeylere dikkat etmeye/ettirmeye çalışıyoruz.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Tüketici Köşesi kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.