Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

205 55 R16 Lastik focus

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Selam.

İstersen benim yaklaşık 20.000km deki Lassa Revo ları sana yollayabilirim Aydın, üzerlerindeki dişleri hala duruyor düz gidiş kalitesi direksiyon tepkileri çok iyi olan bir lastik, daha yumuşak diye Michelin lerle yenilemiştim ama aracın yakıtı tüketimi artmıştı biliyorsun kargo ücretini karşıla yeter, yanında mont hediyeli B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam.

İstersen benim yaklaşık 20.000km deki Lassa Revo ları sana yollayabilirim Aydın, üzerlerindeki dişleri hala duruyor düz gidiş kalitesi direksiyon tepkileri çok iyi olan bir lastik, daha yumuşak diye Michelin lerle yenilemiştim ama aracın yakıtı tüketimi artmıştı biliyorsun kargo ücretini karşıla yeter, yanında mont hediyeli :D

Valla şu ara ilaç gibi gelir Tolga'cım. Lastiklerim kötü durumda (Özellikle önler oldukça kötü) ama evinde masrafları sürüyor.

Kargo değilde arabaya atlasam gelsem hem sizi görmüş olurum hem de bu işi hallederiz??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben daha 1 hafta oldu alalı michelin primacy hp 205/55/R16 91 V 2011'in 11. haftası üretilmiş almanya üretimi 800 tl 6 taksit aldım.

edit: 1 yıl yol yardım hediye hepsinde standart zaten.

Nerden aldın; aradaki fiyat farkına bak yahu..

iyi günlerde kullan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.