Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford focus 2014 titanium sport paket

Erk Atakan Köroğlu

Önerilen Mesajlar

Kısaca ve ağzımı bozmadan özet geçeceğim çok sinirliyim bu konuda @Mert Yürüyen abi.Doğan abi konudan haberdar zaten.

Adamdan 3 gün şasi bekledim.Türlü bahanelerle(whatsapp kullanmayı bilmiyorum,şasi neydi,dur göndercem sana vs) beni oyaladı.En sonunda dün aradım tekrar.Adamın telefonunu başkası açtı.Dedim böyleyken böyle şasi göndercekti abi bana.Adam dedi biz o aracı sattık.Bende selam söyle o abine anlar ne demek istediğimi dedim.Nasip değilmiş diyip geçiyor ve yine affınıza sığınarak yardımınızı bekliyor ilan linkini paylaşıyorum abilerim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-style-1.6-tdci-115-hp-217080035/detay/

Araçta sadece sağ arka kapı serviste boyanmış.Park halindeyken başka bir araç tıklamış.Bunu alıp st kit giydirmeyi düşünüyorum.Fikirleriniz benim için önemli.Araç sahibi 52.000 son oluru dedi ama bende araç başında yine yaparız bişeyler dedim olmaz demedi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Erk Atakan Köroğlu said:

Kısaca ve ağzımı bozmadan özet geçeceğim çok sinirliyim bu konuda @Mert Yürüyen abi.Doğan abi konudan haberdar zaten.

Adamdan 3 gün şasi bekledim.Türlü bahanelerle(whatsapp kullanmayı bilmiyorum,şasi neydi,dur göndercem sana vs) beni oyaladı.En sonunda dün aradım tekrar.Adamın telefonunu başkası açtı.Dedim böyleyken böyle şasi göndercekti abi bana.Adam dedi biz o aracı sattık.Bende selam söyle o abine anlar ne demek istediğimi dedim.Nasip değilmiş diyip geçiyor ve yine affınıza sığınarak yardımınızı bekliyor ilan linkini paylaşıyorum abilerim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-style-1.6-tdci-115-hp-217080035/detay/

Araçta sadece sağ arka kapı serviste boyanmış.Park halindeyken başka bir araç tıklamış.Bunu alıp st kit giydirmeyi düşünüyorum.Fikirleriniz benim için önemli.Araç sahibi 52.000 son oluru dedi ama bende araç başında yine yaparız bişeyler dedim olmaz demedi :)

canın saolsun be... nolcak araba bu, zaten içine sinmemişti salla gitsin başkasını alırsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Erk Atakan Köroğlu said: Kısaca ve ağzımı bozmadan özet geçeceğim çok sinirliyim bu konuda @Mert Yürüyen abi.Doğan abi konudan haberdar zaten.

Adamdan 3 gün şasi bekledim.Türlü bahanelerle(whatsapp kullanmayı bilmiyorum,şasi neydi,dur göndercem sana vs) beni oyaladı.En sonunda dün aradım tekrar.Adamın telefonunu başkası açtı.Dedim böyleyken böyle şasi göndercekti abi bana.Adam dedi biz o aracı sattık.Bende selam söyle o abine anlar ne demek istediğimi dedim.Nasip değilmiş diyip geçiyor ve yine affınıza sığınarak yardımınızı bekliyor ilan linkini paylaşıyorum abilerim [emoji4]

canın saolsun be... nolcak araba bu, zaten içine sinmemişti salla gitsin başkasını alırsın

Sağol abim.Siz böyle dedikçe rahatlıyorum ancak

Linkteki için söylenen harici bişey yoksa alınabilir.Nolacak kapı boyalıymış değişmiş felan bence abartılacak birşey değil.

Dogan abi bu kmde tek parça boyalılar 54 binden aşağı değil.Araç plus paket birde.Motor ve şasi numarasını gönderdi araç sahibi.Sigortacim baktı 1 adet hasar kaydı var ama içeriğini göremiyorum dedi.Servise gönderdim şimdi ordan haber bekliyorum

Setvisten haber geldi.Sağ arka çamurluk değişmiş.Vs vs işlemler varmış araçta..Adam bizi yemeye çalıştı anlaşılan :) yeni arayışlara devam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ACİL!!!! :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-2013-focus-243742588/detay

İlandaki araç sahibi ile görüştüm.
km fiyat iyi.

Sadece kaputta 50 cm bir çizik olduğunu söyledi.
Asıl soru şu. Bu çiziği boyasız kapatma imkanımız olur mu ? Fotoğrafını atıyorum hemen

7cfe0472761fe6058fe7cf83df6c5be8.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gümüş gri boya lokal tamir oluyorsa çiziği hiç dert etme.Hatta boyanmasa da dert etme çizik olsun nolacak.Arabada sport paket var ama style dan farklı başka birşey yok.İyi ce düşünüp kararını ver derim.Geçmiş kayıtlarına da bakarsın içine siniyorsa al bin abicim.

Sanki style plus gibi duruyor ama 2013 de yoktu sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gümüş gri boya lokal tamir oluyorsa çiziği hiç dert etme.Hatta boyanmasa da dert etme çizik olsun nolacak.Arabada sport paket var ama style dan farklı başka birşey yok.İyi ce düşünüp kararını ver derim.Geçmiş kayıtlarına da bakarsın içine siniyorsa al bin abicim.

Sanki style plus gibi duruyor ama 2013 de yoktu sanırım.

Bende onu merak ediyorum abi.Lokal tamiri varmi acaba.çunku cizik benim için göze batacak bişey :) ve satarkende sıkıntı yaratır bana :) ben temiz bir tit-x alana kadar böyle alir veririm arabaları :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Egerki bu arabayi alacaksan bence kaputu boyatma boyatirsan satarken baya zorlar seni. Bence bi kaplama yada plastidip arastir ayni renk tonunda tutturabilirsen kaplama yada plastidip yaptir. Satmadan once sokersin aldigin gibi satarsin. Kaportada boyanmamis olur ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çizikli hali ortada, foto çekersin gün içinde boyacıda-serviste vs al kardeşim şundan dolayı boyandı, bitmiştir. 

Bunları takıntı yapacak adamlarla alış-veriş yapmamak daha hayırlı.  Daha şimdiden burada muhabbeti geçiyor. Vay halimize diyerek yazmaya devam edelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar iyice araştırdım.İstanbulda bu çiziği %90 oranında kaybedebilen yerler var.Adamların yaptıkları araçlarıda gördüm tek tek fotoğrafla,gayet başarılı.Eğer yinede olmazsa @yahya akman hocamın dediği yolu deneyebilirim.

Çizikli hali ortada, foto çekersin gün içinde boyacıda-serviste vs al kardeşim şundan dolayı boyandı, bitmiştir. 

Bunları takıntı yapacak adamlarla alış-veriş yapmamak daha hayırlı.  Daha şimdiden burada muhabbeti geçiyor. Vay halimize diyerek yazmaya devam edelim.

Yakup hocam inan artık herkes öyle..benim için değişen olmadıktan sonra ton tutuyor ise boyanın çokda önemi yok.Ama nihayetinde büyük paralar verip araç alıyoruz,illaki birgün satacağızda.O yüzden insan ister istemez takılıyor böyle ufak şeylere

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.