Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Hyundai Elentra Otomatik Test - Resimli Görüşlerim

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben işin objektif kısmına göre yorum yapıyorum Yakubum, yoksa araç alırken ben de duygusal davranırım eksileri olsa da sevdiğim ya da daha imajinel bulduğum bir markayı almak isteyebilirim.

Orası öyle tabi canım :zha: Uzun testlerine de bakmak lazım bunun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Hyundai ile Jay Leno bikaç yıl önce dalga geçmişti programında, Hyundai sadece yokuş aşağı hızlanabilen bir araba gibi bir laf etmişti yanlış hatırlamıyorsam ve hyundai nin sahipleri ya da sahibi bu lafa çok içerlemiş ve Hyundai i dünyanın en iyi, en büyük otomobil markası haline getireceğine yemin etmiş falan diye okumuştum yıllar önce, hafızamı yokladığımda bu kadarı çıktı. Bilenler olabilir belki, Hyundai gayet iyi işler yapıyor. Bknz Genesis Coupe

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Hyundai ile Jay Leno bikaç yıl önce dalga geçmişti programında, Hyundai sadece yokuş aşağı hızlanabilen bir araba gibi bir laf etmişti yanlış hatırlamıyorsam ve hyundai nin sahipleri ya da sahibi bu lafa çok içerlemiş ve Hyundai i dÜnyanın en iyi, en bÜyÜk otomobil markası haline getireceğine yemin etmiş falan diye okumuştum yıllar önce, hafızamı yokladığımda bu kadarı çıktı. Bilenler olabilir belki, Hyundai gayet iyi işler yapıyor. Bknz Genesis Coupe

Genesis coupe kadar başarısız ve rahatsız edici arabaya pek binmedim ben...SÜrmedim Sadece binişi oturuşu felan çok kötÜ çok dar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bende binmedim ama bence değiştiğinin göstergesi, başarılı veya başarısız o konuda fikir sahibi değilim, ama bu gün bir çok avrupalı üreticinin cesaret edemediği Arkadaş İtişli coupe otomobili yaptı. Ford neden bir Coupe yapmıyor, arkadan itişli bir coupe yapsın, koysun ecoboost motoru, bence herşey ticari başarı, kar v.s değil. Ali Ağaoğlu ne diyor. Yaptım, olacak... Peugeot ne kadar RCZ satıyordur, Zaten Peugeot kendi içinde de çelişiyor gibi 308 CC ile RCZ neredeyse aynı sınıfta birbirleri ile yarışıyorlar. Tamam farklılar ama RCZ almayı düşünen birisi 308 CC alabilir. Ya da tam tersi. Hyundai kendisini geliştirmek için çaba sarfediyor. Kazanıyormuyum diye bakmadan, daha iyi yapmaya çalışıyor bişeyleri. 90 lı yıllardaki Hyundai modelleri ile şimdikilere bir bakmak lazım. Bence Hyundai değişiyor. Bundan 15-20 yıl sonra Focusla Elentrayı karşılaştırabiliriz belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Hyundai ile Jay Leno bikaç yıl önce dalga geçmişti programında, Hyundai sadece yokuş aşağı hızlanabilen bir araba gibi bir laf etmişti yanlış hatırlamıyorsam ve hyundai nin sahipleri ya da sahibi bu lafa çok içerlemiş ve Hyundai i dÜnyanın en iyi, en bÜyÜk otomobil markası haline getireceğine yemin etmiş falan diye okumuştum yıllar önce, hafızamı yokladığımda bu kadarı çıktı. Bilenler olabilir belki, Hyundai gayet iyi işler yapıyor. Bknz Genesis Coupe

O programı hatırlıyorum.

Döt çeneli Leno nun sivrileşebildiği anlarındaki esprilerinden biriydi ve Hyundai yönetimi bu söze karşılık dediğin gibi bir açıklamada bulunmuştu..

Şimdi Abd pazarında birçok modeliyle ödÜl Üzerine ödÜl alan ve 5.000cc lik motorlar Üreten bir marka oldu Hyundai; kim olursan ol, bÜyÜk konuşmayacaksın sandığın kadar akıllıysan şayet..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bende binmedim ama bence değiştiğinin göstergesi, başarılı veya başarısız o konuda fikir sahibi değilim, ama bu gÜn bir çok avrupalı Üreticinin cesaret edemediği Arkadaş İtişli coupe otomobili yaptı. Ford neden bir Coupe yapmıyor, arkadan itişli bir coupe yapsın, koysun ecoboost motoru, bence herşey ticari başarı, kar v.s değil. Ali Ağaoğlu ne diyor. Yaptım, olacak... Peugeot ne kadar RCZ satıyordur, Zaten Peugeot kendi içinde de çelişiyor gibi 308 CC ile RCZ neredeyse aynı sınıfta birbirleri ile yarışıyorlar. Tamam farklılar ama RCZ almayı dÜşÜnen birisi 308 CC alabilir. Ya da tam tersi. Hyundai kendisini geliştirmek için çaba sarfediyor. Kazanıyormuyum diye bakmadan, daha iyi yapmaya çalışıyor bişeyleri. 90 lı yıllardaki Hyundai modelleri ile şimdikilere bir bakmak lazım. Bence Hyundai değişiyor. Bundan 15-20 yıl sonra Focusla Elentrayı karşılaştırabiliriz belki.

Neden Üretmemesi böyle 2 cÜmle ile açıklanamaz..Üretmek sorun değil imajı silmeden iyi Üretmek lazım..Yoksa HER FİRMA HERŞEYİ yapabilir..Hepsini insan Üretiyor :zha: Yani biz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuna bir bakar mısınız yaa. Çok güzel olmuş gerÇekten de..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-inan-baska-yok-dunyada-bu-renk-61165423/detay/

Bu arada ilan yayınlamak yasak değil diye biliyorum, eğer herhangi bir yasak olma durumu varsa kaldırılabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuna bir bakar mısınız yaa. Çok gÜzel olmuş gerÇekten de..

http://www.sahibinde...61165423/detay/

Bu arada ilan yayınlamak yasak değil diye biliyorum, eğer herhangi bir yasak olma durumu varsa kaldırılabilir.

Okadar uğraş et 5000 km 'de sat..Sizce doğal mı :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam açıklanamaz ama üretse fena mı olur. Focus RS gibi harika bir otomobil üretiyorsun, bütün hot hatchlere rakip oluyorsun, bence sağlam bir coupe de üretmeli, mesela Type R a rakip RS ve S2000 e rakip bir coupe, Arkadan itişli, bence cesaretli olup üretilmeli, yani kazanç elde etmek olmamalı amaç bazı şeylerde diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam açıklanamaz ama Üretse fena mı olur. Focus RS gibi harika bir otomobil Üretiyorsun, bÜtÜn hot hatchlere rakip oluyorsun, bence sağlam bir coupe de Üretmeli, mesela Type R a rakip RS ve S2000 e rakip bir coupe, Arkadan itişli, bence cesaretli olup Üretilmeli, yani kazanç elde etmek olmamalı amaç bazı şeylerde diye dÜşÜnÜyorum.

Evos'u bir araştırın :zha:

Fena mı olmaz diyorsunuz ama her marka her modele girince işte o dediğiniz firmalıktan öteye gidemiyor..Nerde iyiysen orada devam etmek seni daha iyi kılar bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.