Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tek taraflı park farı yakma özelliği

Rasim S.

Önerilen Mesajlar

3.thumb.jpg.c1964487853fc5ad5241dfb5f1aeKontak kapandığında fakat sinyal kolu sağa yada sola açık bırakıldığında arabadan inip kapıyı kilitlediğim zaman ön led ve arka led stop lambası   tek taraflı yanıyor.far sensörlü araç kullanıcıları dikkat ettinizmi?bu bir özellikmidir sorunmudur? ben döndüğümde 45 dk sonra farkettim tek taraflı yanıyordu.ya uzun süre sonra gelseydim :)

4.jpg

6.jpg

Rasim S. tarafından düzenlendi
Not:6.resim sinyal kapalı ledler calışıyor yani
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu özellik Almanya kökenli, park ettiğinizde eğer aracınızın trafikte seyir halindeki araçlar tarafından daha iyi görülmesini istiyorsanız yol tarafına doğru sinyal kolunu çevirdiğinizde kısa bir uyarı sesi ile ön ve arka park lambaları aktive oluyor. Yani istenilerek konulmuş bir özellik. 
Fark etmezseniz LED olarak yananlarda çok sorun olmasa da aküyü -hele zayıfsa- bitirme potansiyeli var tabii.
Kitapçığın 52. sayfasında bu beceriksizce anlatılmış.
Keşfiniz hayırlı olsun.
Bu arada başlık amacını aşmış...

park.thumb.JPG.d3c2a3f2fb84f7d32bb2457a8

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağol cem abi ilk bakışta şimdi elektrikciye git olmadı servise git nereyi Karıştırırlar ne yaparlar Diye düşündüm aracı calistırınca anladım sinyalden olduğunu.yanaşırkende sinyal veriyom bu arada :) abi baslık ne olmalıydı bu konuya sence 3_5 şey zırvaladım bunu yazdım gece :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.