Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Eski Buluşmalarımızın Videosu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Çok güzel video olmuş Yakup eline koluna sağlık. Bu arada Adana buluşmasına iştirak eden herkes göbekli maşallah :P

tamdan bunu yazacaktım :D

Videoyu izledim karnım acıktı :)

bide bunu :D

Birde öncesinde dikkatimi çekmedi ama son izmir buluşmasında alta yazdıkların tarihin altında kalmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup hakkaten eline emeğine sağlık, ne çok buluşmuşuş yaw :):)

Bu arada en keyf aldığım buluşmaların başında İstanbul Buluşması'nda Saruhanın 4 çeker ile Çimler üzerindeki Performansı, tekrar teşekkürler Saruhan,keşke satmasaydı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamdan bunu yazacaktım :D

bide bunu :D

Birde öncesinde dikkatimi çekmedi ama son izmir buluşmasında alta yazdıkların tarihin altında kalmış :)

Çünkü İzmir'in hazır videosu vardı onu direkt attım :) Çalıntı yaptım, birazda ben çalayım :zha: 

Yakup hakkaten eline emeğine sağlık, ne çok buluşmuşuş yaw :):)

Bu arada en keyf aldığım buluşmaların başında İstanbul Buluşması'nda Saruhanın 4 çeker ile Çimler üzerindeki Performansı, tekrar teşekkürler Saruhan,keşke satmasaydı...

Sizin bindiğiniz Tahir abininki, Saruhanınki mavi olan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.