Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracımı satıyorum. Yorumlarınız.

Deniz Gecgel

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba.

2013 model (Ocak 2014 çıkışlı) 30 bin km de orjinal Focus 3 tdci trend hb aracıma müşteri çıktı. Bi terslik olmazsa yarın sabah 51.000 tl ye satışı vereceğim. Fiyat sizce nasıldır? ikilemde kaldım. Malum siteye koyduğum ilanın linki aşağıda.

aracı 20-25 tl lik temiz bir araç alıp kalan parayı değerlendirmeyi düşünüyorum. Bulamazsam sattığım fiyata Cmax tarzı bir araç almak istiyorum.

Fiyat konusundaki yorumlarınızı rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-servis-bakimli-orjinal-focus-226282604/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana fiyat az geldi pert etseniz Allah korusun 60 bin lira alırsınız. 55'e satmaya çalışın bari, gideri yok mu? 

Ayrıca bu araba da Sticker yok, buluşmaya da gelmemiş bunlar hep değer kaybı tabi :zha: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

perte çıksa da alabileğim rakam max 52 olmazmı

üzerinde normal trendden extra 1500 tl lik donanım var. jant, led vs. karar veremedim.

51 e daha donanımlı araçlar alınamaz mı? benim tek derdim trend olması. alırken ancak buna para yetmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

perte çıksa da alabileğim rakam max 52 olmazmı

üzerinde normal trendden extra 1500 tl lik donanım var. jant, led vs. karar veremedim.

51 e daha donanımlı araçlar alınamaz mı? benim tek derdim trend olması. alırken ancak buna para yetmişti.

sahibinden de muadil aracın en düşük fiyatı ne? en düşük olanlarda genelde bi "yamuk" oluyor, o yüzden en düşük + 2-3 bin hemen satılacak fiyat diye düşünüyorum ben. Pert durumunda galerilerden vs fiyat alınarak piyasa bedeli çıkartılıyor sonrası pazarlığa açık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi gibi geldiyse ne uğraşmıyorsun bizi der benim sağ duyum :D

Sticker yollanmaz, istenir ;) der hava mı da atarım :D

Şimdiden hayırlı olsun gönlünüz okey diyorsa; satın gitsin.

Yalnız araba temiz ve yeni gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.