Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yağ Değişiminde Üst Limit

Müfit U.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar;

Arkadaşlar yakalaşık 6 aydır forum üyesiyim. Ara ara yazılanları takip etme fırsatım oluyor. Yazılanlardan pek çok öğrendiğim şey var. Benimde acil bir sorum olacak.

2014 1.6 TCDİ focus aracımın ilk bakımı yaklaşıyor. Şu an 13.900 KM de fakat acil kararla uzun bir yolculuğa çıkamam gerekiyor. (Yaklaşık 2500KM ) Acaba yağ değişiminin üst limiti nedir? Dönüşte yaptırsam bir sorun olur mu? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmaz olmaz, dönüşte tazelersiniz. Fakat ilk bakım yapılmadıysa onun zamanı geçmiş olacak. 15 bin/1 yıl

Aracı Aralık 2014 te sıfır aldım. 1 sene olmadı henüz. Garanti konusunda bir sıkıntı yaşatmaz umarım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı Aralık 2014 te sıfır aldım. 1 sene olmadı henüz. Garanti konusunda bir sıkıntı yaşatmaz umarım...

İsterseniz 2 ay önce alın, 15 bin olduğu zaman bakım zamanı gelmiş oluyor ve garanti süreci için önemli, mutlaka servisiniz ile görüşün. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsterseniz 2 ay önce alın, 15 bin olduğu zaman bakım zamanı gelmiş oluyor ve garanti süreci için önemli, mutlaka servisiniz ile görüşün.

Servisi aradım. 16.400 km geçme dedi. Sürekli de km sayılmaz ki...  Çok can sıkıcı bir durum. Bi zaman ayarlayıp erken bakıma girelim. Herkese çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doktor size 1 ay sonra randevuya gel geciktirme dediğinde, yok doktor bey bana bir şey olmaz 2 ay sonra gelirim diyor musunuz ? 

:) 

aynı şey mi yahu. altı üstü bakım, yani sonuçta 15000 km ortalama bir değer. bakıma 17000de girdi diye hiç bir şey olmaz normal kullanılan bir araca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı şey mi yahu. altı üstü bakım, yani sonuçta 15000 km ortalama bir değer. bakıma 17000de girdi diye hiç bir şey olmaz normal kullanılan bir araca.

Bir şey olacak demedim ki zaten (ik mesaj), kural koyanın dediği olur :) Doktorun dediğini yapmayınca beter olamayacağın gib.

Aksi adam iyi yorumla önce :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%10 ekstra zaman vermişler. Mantıksız değil. 15 bin sınır koyup, müşteriye 20 bine kadar gelebilirsin demek olmaz. Ama herhalde 17 bin ile de gidilirse, servis onu 16400 olarak girebilir sisteme isterse, 300-500 km için müşteriyi kırmaz (aklımız da hep üç kapıda çalışıyor nedense :)  )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.