Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone 2015 Ford Focus MCA Için 9" Inç Android Multimedya Çıkarıyor Bir Bilginiz Varmı Alınır Mı?

Alperen Kara

Önerilen Mesajlar

18.04.2016 - 21:59 tarihinde, Barbaros Karaca yazdı:

Saniyorum bahsedilen android multimedya sistemi satisa cikmis. Cyclone resmi internet sitesinde urunu koymuslar. Yarin arayip fiyat soracagim bakalim ne fiyat verecekler

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=567

Bu da urunun adresi. Ozellikleri inceleyebilirsiniz

Bende düşünüyorum taktırmayı 2016 trend x e uyumlumudur. fiyat ne kadar montaj dahil bilginiz varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11/13/2016 - 12:54 tarihinde, İsa Emre yazdı:

Bende düşünüyorum taktırmayı 2016 trend x e uyumlumudur. fiyat ne kadar montaj dahil bilginiz varmı?

Montaj dahil fiyatı en son 2250 tl

Ayrıca navitech ax-1012r modelide yeni çıktı.Oda değerlendirilebilir.

Artık yeni modeller android tabanlı tv özellikleri internetten izleniyor.Zaten antenle izlenen karasal yayınlarda çok iyi çekmiyor.

https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=54&pid=778

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba, 4 gün önce Cyclone marka Focus 4 android cihazı aracıma taktırdım, izlenimlerim şöyle, dış görünüm çok şık ve orjinaline en yakın olanı, geri görüş kamerası gündüz güzel gösteriyor, gece görüntüsü pek başarılı değil, navigasyon çok başarılı, çabuk tepki veriyor ve yazılımı güzel, sesli komut araç stop halindeyken başarılı, seyir halindeyken söylenileni anlayamıyor, menüler güzel, android olduğu için açılışa logo koyulamıyormuş, kontak anahtarı olmadan çalışmıyor, arabadan inerken anahtarı alırsanız arabadakiler cihazı kullanamıyor(bunu hiç beğenmedim sorucam ) kapılar açılınca ekranda şık bir animasyonla gösteriyor, ses kalitesi orjinalinden 1 tık aşağıda. İstanbul Beylikdüzü Kent Ford yetkili servisinde 2500 tl ye 9 taksitle taktırdım.20161120_122332.jpg

20161118_104704.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırli olsun gayet güzel ve şık olmuş. diyarbakirda servise sordum daha cihazdan bi haberler...ayrica diyorlarki aracinizda snyc özelligi olmadıgi icin sesli komut kullanilmazmis. ama cihazin reklaminda öyle demiyor... birde elazig ve malatyaya sorcam bakalim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.11.2016 - 22:31 tarihinde, Serhat Yamaner yazdı:

Merhaba, 4 gün önce Cyclone marka Focus 4 android cihazı aracıma taktırdım, izlenimlerim şöyle, dış görünüm çok şık ve orjinaline en yakın olanı, geri görüş kamerası gündüz güzel gösteriyor, gece görüntüsü pek başarılı değil, navigasyon çok başarılı, çabuk tepki veriyor ve yazılımı güzel, sesli komut araç stop halindeyken başarılı, seyir halindeyken söylenileni anlayamıyor, menüler güzel, android olduğu için açılışa logo koyulamıyormuş, kontak anahtarı olmadan çalışmıyor, arabadan inerken anahtarı alırsanız arabadakiler cihazı kullanamıyor(bunu hiç beğenmedim sorucam ) kapılar açılınca ekranda şık bir animasyonla gösteriyor, ses kalitesi orjinalinden 1 tık aşağıda. İstanbul Beylikdüzü Kent Ford yetkili servisinde 2500 tl ye 9 taksitle taktırdım.20161120_122332.jpg

20161118_104704.jpg

Gule gule kullanin cok guzel cihaz tabii fiyatida guzel çetaş serviste 2300 tl 9 taksitle veriyorlardi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

--1 dakika sonra eklendi--
11/26/2016 - 11:35 tarihinde, Kadir Kocatürk yazdı:

Güzel mi Çok mu abartılı bilemedim

6rQ8Jk.jpg

LZ2Ebz.jpg

3vNPzj.jpg

güzel ama yanlardan havalandırma ızgaralarının üzerine çıkmasa çok iyiydi, bu haliyle biraz emanet duruyor.

Serhat Yamaner tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.11.2016 - 22:31 tarihinde, Serhat Yamaner yazdı:

Merhaba, 4 gün önce Cyclone marka Focus 4 android cihazı aracıma taktırdım, izlenimlerim şöyle, dış görünüm çok şık ve orjinaline en yakın olanı, geri görüş kamerası gündüz güzel gösteriyor, gece görüntüsü pek başarılı değil, navigasyon çok başarılı, çabuk tepki veriyor ve yazılımı güzel, sesli komut araç stop halindeyken başarılı, seyir halindeyken söylenileni anlayamıyor, menüler güzel, android olduğu için açılışa logo koyulamıyormuş, kontak anahtarı olmadan çalışmıyor, arabadan inerken anahtarı alırsanız arabadakiler cihazı kullanamıyor(bunu hiç beğenmedim sorucam ) kapılar açılınc

Bende kontak anahtarini cikarinca kapanmiyor. Orijinal sistemde oldugu gibi kapiyi acinca kapaniyor.

Ozgur Esim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11/25/2016 - 00:02 tarihinde, BulentGulsahin yazdı:

Gule gule kullanin cok guzel cihaz tabii fiyatida guzel çetaş serviste 2300 tl 9 taksitle veriyorlardi

Tşk ederim Bülent Bey, Mimarsinan Çetaş a sormuştum, bu cihazdan haberleri yoktu :) bir önceki modelden takıyorlarmış, onun için 2250 tl fiyat vermişti(android olmayan piyano black görünümlü cihaz), bu cihazı benden duyup haberdar oldular ve hemen hızlıca araştırıp fiyat verdmişlerdi verdikleri fiyat 2850 tl , nakit ne olur dediğimde 2750 tl olur dediler.

--3 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Ozgur Esim yazdı:

Bende kontak anahtarini cikarinca kapanmiyor. Orijinal sistemde oldugu gibi kapiyi acinca kapaniyor.

Bende de aynı anahtartı çıkardıktan sonra kapıyı açınca kapanıyor, reklamında sesli komutla kapat vardı onu beceremedim sorucam bi ara, birde ses orjinalinden 1 tık daha kalitesiz, onuda sorucam yapılabilecek birşey varmı diye yoksa ucuz yollu bir anfi taktırmayı düşünüyorum, birde kontak anahtarı taılı olmadan cihaz kullanılamıyor sizde de öylemi Özgür Bey. acaba bunu düzeltmenin bir yolu varmı, bu durum biraz kullanışsız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sesli komutta "ekrani kapat" ile kapaniyordu yanlis hatirlamiyorsam. Sesli komut ekranindaki soru isaretine tiklarsaniz yardim ekrani aciliyor ve butun sesli komutlari gorebiliyorsunuz. Ama sesli komut sistemi facia. Seyir halindeyken kullanmak mumkun degil. Durus halinde de yuzde 60-70 performans. Muhtemelen yazilimla duzeltirler cunku telefon gorusmelerinde falan hic problem yasamadim. Karsi taraf ta sesi net alabiliyor. Hatta arka koltuktakiler bile konusabiliyor. Donanimla ilgili bir sikinti oldugunu sanmiyorum. Ses algilama yazilimi dandik sanirim. Cihazin kontaksiz calisip calismadigini yarin deneyecegim. 

Ozgur Esim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11/25/2016 - 23:58 tarihinde, İsa Emre yazdı:

Hayırli olsun gayet güzel ve şık olmuş. diyarbakirda servise sordum daha cihazdan bi haberler...ayrica diyorlarki aracinizda snyc özelligi olmadıgi icin sesli komut kullanilmazmis. ama cihazin reklaminda öyle demiyor... birde elazig ve malatyaya sorcam bakalim...

tşk ederim İsa bey, sesli komut araçta sync özelliği olmasa da kullanılıyor, sesli komutla ilgili şunu söyleyebilirim , seyir halinde iken sesli komutu aktif hale getirdiğinizde cihaz motor sesini algılıyor ve dolayısıyla sizin söylediğinizi anlayamıyor, ama araç park halindeyken gayet güzel kullanılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dün hem cyclone hem de navitech hakkında bilgiler aldım. Bahsettiğim her 2 cihaz da ANDROID.

Cyclone hakkında ekran 9 inch ama alttaki dokunmatik tuşların çok hassas olduğu yorumları geliyor.

Ax-1012R Navitech hakkında da internette hiçbir bilgi ya da yorum yok . Navitech yetkilisi ile görüşmemde android ürünün çok sattığını Ankara tan otomotiv de falan bağlandığından bahsetti. Ben de Tan otomotivi aradım. Hem CYCLONE hem NAVITECH için 2500 tl fiyat verdiler. 

Navitech Ax-1012R hakkında bilginiz var mı? Otokoç navitech önerdiği için direk garanti bozulmasın, muhattap bulabileyim diye Otokoç ta bağlatmak istiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kaç senedir çakma Çin malı kullanıyorum kendim montajını yaptım. Wince sürümü. Ama piyasada genelde herkes Cyclone nun servisi hizmeti daha iyi diye konuşuyor. Otokoç zaten aracı sizden alıp onlara yolluyor ya da birileri gelip montaj yapıyor. Ona takılmayın bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

2013 model Focus Trend X aracıma aracıma 2.el CYCLONE 2015 android (2014 model sanrası makyajlı kasa için olan) cihaz aldım ve taktırdım,ancak direksiyondan kumandası çalıştıramadık ve cihazda Wifi bağlantısını yapamadım sürekli ağ arıyor durumunda..

bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen adres tlf.link v.s

crtj.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.