Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane 3 HB Dizel Almak Üzereyim

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

o zaman trend ile tit x arasında hiç bir fark yok. aynı şekilde vw içinde trendline ile highline arasında hiçbir fark yok.

Bir incele derim. Active ile emotion plus arasında ne kadar fark var. Hem parasal, hem donanımsal. Bence çok fark var.

Ben bilmiyorum açıkcası..Hepsi dıştan bana aynı görÜnÜyor...Doğrudur...Heralde ikisi de aynı olacak diye bir mevzuat yok.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi dilekleriniz İçin teşekkürler arkadaslar. Daha daha iyileri sizlere ve olmayanlara olsun ins.

Yakup'um resimler ve hersey İçin teşekkür ederim. Hafta sonu kısmet olursa beraber teslim alırız ins aracı :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup sen harika bir adamsın yav. Nerden de gidip bulmuşun hemen :guitar: hatta :) meyim :kıhkıh:

Resimlerde el freninin arkasında kol dayama çok güzel gözüküyor pofuduk pofuduk :D ayrıca iç mekan da derli toplu ve renk ambiyansı çok güzel, Astra ve F 3 den daha ferah renklendirmeler kullanılmış bana göre.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup sen harika bir adamsın yav. Nerden de gidip bulmuşun hemen :) hatta :D meyim :kıhkıh:

Resimlerde el freninin arkasında kol dayama çok güzel gözüküyor pofuduk pofuduk :D ayrıca iç mekan da derli toplu ve renk ambiyansı çok güzel, Astra ve F 3 den daha ferah renklendirmeler kullanılmış bana göre.

Telefonda yerini söyledi Yusuf abi :D Teyit etmiş olduk aracı :D

ehehe

Arabada ki bir gariplik Cruse Control düğmesi nerede bilin bakalım ? ? ?

İç döşeme rengi felan çok iyi tek yapılacak iş temiz bakmak :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reno işte....Ama bu avrupa yapımı diil galiba,bunlarda mı Türkiyede yapılıyodu neydi...Yedek parça sorunu yok parçası ucuz,45 Bin de gayet tatminkar bir fiyat..Yusuf Arkadaşımızın yeni arabasının hayırlı uğurlu olmasını dilerim..Umarım bir günde gönlünce bir ford sahibi olur ,audi sahibi olur,mercedes sahibi olur.... :guitar::):kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet içi minimalist bir araç ama bir o tuşun yeri biraz sıradışı, garip gelse de zamanla dert olmaktan çıkar sanırım.

Yani elini geri atacaksın ya tutacak yada kafanı eğip oraya bakacaksın... keyfi bir donanımın konulduğu yer garip...Tabi olabilir ama işte garip... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.