Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane 3 HB Dizel Almak Üzereyim

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

Daha önce aklımda pek olmayan bir araçtı Megan 3 HB. Dış tasarımı hoşuma gidiyordu fakat liste fiyatları yüksek geldiğinden düşünmüyordum pek. Bugün sabah Renault'un sitesine bakarken fırsat araçları gördüm, bayilerin ellerinde kalan 2011 model sıfır araçları listelemişler. Liste fiyatlarından indirimli olarak veriyorlar. Bende bazı bayileri aradım sırayla. İstanbul'daki bayinin biri En üst donanım olan priviliage + premium paketli 1,5 DCI beyaz HB yi Plaka ve bandrol masrafları bana ait olmak üzere 45.300 e bıraktı. Liste fiyatı 52,600 premium paketle birlikte.

Araç 105 bg. 240 nm tork 6 ileri manuel dizel. Beyaz renk HB. Donanımıda aşağıdaki gibi;

Araç Modeli Megane HB 1.5 dCi 105 bg Privilege

Estetik ve Dış Ekipmanlar

Gövde Rengi Tamponlar S Gövde Rengi Yan Aynalar S ön Sis Farları S Yan Aynalara Entegre Sinyaller S Elektrikle Katlanan Isıtmalı Yan Aynalar S Nikelajlı Kapı Kolları S Viraj Aydınlatmalı Bi-Xenon Farlar + Far Yıkama Sistemi "Proteus" Tipi Alüminyum Alaşımlı Jantlar (205/60 R16) S

Konfor ve İç Ekipmanlar

Renkli Camlar S Polen Filtresi S Yol Bilgisayarı S Elektrikli Arka Camlar S Yağmur Sensörü S Sürücü Koltuğu Yükseklik Ayarı S Refakatçi Aydınlatma (Follow-me home) S Otomatik Yanan Farlar S çift Bölgeli Elektronik Klima S Renault Card Sistemi (Eller Serbest Sistem) S Türkçe Uyarı Ekranı S Hız Ayar ve Sınırlayıcı S Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi S Bluetooth S ön Konsolda Portatif Müzik çalar Bağlantı Soketi S Koyu Karbon Döşeme S Deri Direksiyon S Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon S Yolcu Koltuğu Yükseklik Ayarı S Elektrikli ön Camlar, Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen S ön Koltuk Kol Dayanağı ve Kapaklı Eşya Saklama Bölmesi S Arka Koltuk Sırtlığı 1/3-2/3 Katlanma özelliği S Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası S Arka Park Sensörleri S Arka Sıra İçin Havalandırma Izgaraları S 60W, 4HP, Radyo-Mono CD MP3 S Arka Koltukta Orta Kolçak S

Güvenlik

ABS S Fren Destek Sistemi (AFU) S ESP + CSV + ASR Premium Pk. Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları S Yan Hava Yastıkları S Perde Hava Yastıkları S Güç Limitörlü ön Emniyet Kemerleri S Güç Limitörlü Arka Emniyet Kemerleri S Ani Durmalarda 4'lü Flaşörlerin Otomatik Yanması S Kapıların Hareket Sonrası Otomatik Kilitlenmesi S Kumanda ile Açılan Elektronik Motor Kilidi (İmmobiliser) S

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bakmaya gidiyorum simdi

almazsan ben kayseriye gelecem ona göre :D

Not: megane makyajına yaklaştığımızı Tolga Abi'den duymuştum.

--- iPhone Yolladı ---

Sırf sen böyle dediğin için alacağum uşağum. Hatta hafta sonu beraber alırız aracı öyle Kayseri'ye geliriz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı olsun kardeşim fiyat bana çok iyi geldi..

Sağol kardeşim, banada çok uygun geldiği için ciddi ciddi düşünüyorum bende.

Ayrıca nerdesin kardeşim sen, sabahtan beri sana ulaşmaya çalışıyorum.

Senin tel evdemi yine aradım sms attım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.