Jump to content

Furkan H.

Üye
 • Toplam İleti

  38
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

15 Poor

Furkan H. Hakkında

 • Derece
  Ambiante

Profil Detayları

 • Şehir:
  Ankara/Kars
 • Arabam:
  Focus Mk 4
 • Meslek:
  Memur
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

637 profil görüntüleme
 1. Araç garanti kapsamındayken bakımlarını yetkili serviste yaptırmanın daha iyi olacağını düşünüyorum, şuan yeni focus için polen, yağ, hava filtresi gibi parçaların yetkili servis dışında olup olmadığı meçhul, 5W-20 (wss-m2c 948-b) yağı dışardan kendiniz temin edersiniz bakım daha uygun fiyata gelebilir.
 2. Benimde başıma geldi cam en üst kısma kadar gelip kapanmıyordu genelde sürüş modlarını değiştirince yapıyordu, programladım tekrar bir kaç defa daha yaptı sonra kendiliğinden çözüldü.
 3. Aynı sorundan dolayı biri açıklamada baya şikayet etmiş, İnşallah çözülmüştür.
 4. Elbette değişiklik yapılabilir, titaniumun jantları değişti v.s daha güzel oldu bence, linkden bilgi aldım. Testlerde Kulakçıklarla ilgili daha büyük olsa daha güzel olurdu diye yorum eleştiri yapılıyordu, şimdi kaldırıldı, yerine bişiy koymadan kaldırmak bana garip geliyor, sorunla alakalı olabileceğini düşündüm değilmiş. Çoğu kişide Kulakçık sormaya başladı şimdiden.
 5. Yani bilemiyorum 2019 Focusta var 2020 de yok garip, Kuga Titaniumda da aynı şikayet vardı “M modu Kulakçık yok diye yazmıştı biri belkide opsiyon diyecekler
 6. M modunu ve Kulakçıkları kaldırıp L modu eklemeleri garip olmuş bir sorunla alakalı olabilir bence herhangi bir açıklama yapan oldu mu bilmiyorum
 7. Ürün elime ulaştı denedim, uyumlu herhangi bir sıkıntı yok gönül rahatlığı ile alınabilir.
 8. Tamamdır gelince sonucu aktarıcam
 9. Çok Teşekkür ederim bende sipariş geçiyorum şimdi
 10. Sizin aldıklarınız MK4 e uyuyorsa bende sipariş edeyim o zaman görüntülerde farklı gibi duruyor takılacağı yerden dolayı.
 11. Orjinalleri bu şekilde bundan aradım ama bulamadım olmadı komple değiştirmek gerekicek
 12. Furkan H.

  Paspas Sabitleme Klipsi

  Yeni Focus için kışlık havuzlu paspas almıştım, yıkamacılar paspas sabitleme klipslerini (ön sağ taraftakiler) kaybetmişler, başka bir arkadaşın arabasında kontrol ettim bazıları kolaylıkla çıkabiliyor, arkadaşlar dikkatli olursa iyi olur hala parçayı arıyorum uyumlu olanı bulamadım.
 13. -LPG taktırmadım, Karstayım, şuan için çok soğuklarda (-20/-30) 9.6-9.7 gördüm (araç otomatik) işe gidiş 5 km, -Uzun yolda Erzurum-Kars arası (200Km yol) 100-130 km hız aralığında 5.2 tüketim gösterdi. -Yetkili Serviste yapıldı Erzurum Cindilli Otomotiv Yağ için Mobil dendi, varillerin üzerinde de Mobil yazıyordu.
 14. Dün Benzinli Yeni Focus'un ilk bakımı yapıldı, -Hava Filtresi , -Yağ Filtresi, değiştirildi, -5W-20 Mobil Varil Yağ ve Tunap Motor İçi Temizleyici Kullanıldı, Polen Filtresinin değişimine gerek olmadığı söylendi -1004-TL bakım ücreti çıktı. Yaptıracak arkadaşlara bilgi amaçlı kenarda dursun istedim.
 15. Teşekkür ederim fiyat yazmayacak sanırım
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.