Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/26/2020 in all areas

 1. 3 points
  Sevindim Audi, BMW ve Mercedes'te krediye devam demek ki. Ekonomik modellere kredi verme, premiumları besle. Tabii gerçek neden gözden kaçmasın: Bu markalar şu anda en fazla satışı yapan ve piyasanın çoğuna hakim markalar, bunları kredi paketinden çıkararak devlet bankaları kendi batışlarını önlemeye çalışıyorlar, kredi verecek para kalmadığı gibi dağıtılan kredilerin geri ödemelerinin ne oranda gerçekleşeceği de belirsiz.
 2. 2 points
  Onu bunu bilmem malum düğün sezonu, günümüz durumu şöyle açık bir tablo da ortaya çıkıyor 1 ocak gram altın 290 , 24 temmuz gram altın 418.Daha da birşey demeyeceğim. --1 dakika sonra eklendi-- Herkes herkese geçirme derdinde sanırım.
 3. 2 points
  Diğer artan şeyler ne olacak? Mesela ev gibi. Millet olarak arabaya takıntılıyız demek. Böyle mi çözüm sunup denetim olacak. Komedi
 4. 1 point
  Yarın Pendik'i zorlayayım, beceremezsem seni darlayabilirim
 5. 1 point
  Tüh konum tutmadı Zaman zaman oradayım da burada yaşıyor ve çalışıyorum abi
 6. 1 point
  yönetim 18 yıldır mükemmel(!) olduğuna göre tek suçlu markalar. bir de hiç bir iş yapmadan maaş alan öğretmenler. toplumun yarısından fazlası böyle düşünüyor.
 7. 1 point
  USB 2.0 2GB flash disk i fat32 format 16KB ile yavaş formatladım.4.32 sürümünden 3.10 sürümüne yükselttim. Kurulum 25 dakikada tamamlandı. 5 dakikalık kullanım sonucu ekran dokunma tepkisinin hızı dikkatimi çekti. Emeği geçenlere teşekür ederim.
 8. 1 point
  Sıfır araç fiyatlarının artışında firmaların rolü ne acaba gerçekten de krizi fırsat bilip aşırı zam mı yapıyorlar yoksa bütün suç döviz mi
 9. 1 point
  Evet çift taraflı bant. Önce bunu siyah elektirik bantla sar; sonra çift taraflı bantı yapıştır. Ama eğer sağlam olsun uysun dersen Dyson siyah mastikle denersin. Direk güneşte kalırsa sıkıntı olabilir.
 10. 1 point
  FOCUS 1.5L TDCI 120 PS 1.084,05TL ?????? 140 işçilikse 944TL parça mı? Yağ, yağ filtresi, hava filtresi ne zamandan beri 944tl tutuyor? Azıtmış ford iyice. 1 Adet Ford Orjinal Hava Filtresi 1 Adet Ford Orjinal Yağ Filtresi 1 Adet Psa Orjinal Mazot Filtresi 1 Adet FMY (Ford Motor Yağları ) 5W30 4 Litre Partiküllü Motor Yağı Bunların toplamı 340TL (fiyat güncel) Geriye kalan 744TL işçilik mi? Hadi lennnnn derler adama. Sevgili forumdaşlar, servise arabanızı bıraktığınızda, kitapçıkta yazan standart bakımın haricinde hiç bir şey yapmamaları konusunda servisleri uyarın. Bagajdaki 5 liralık ampülü 250tl ye değiştiren servis var. Servise bırakmadan önce; değişecek parça, konacak yağ ve bu işlemin ücretini kalem kalem öğrenin. Efemdim kış bakımı, yaz bakımı gibi saçma pazarlama tekniklerine kanmayın. Her bakımda polen değiştirmeyin (bakım prosedürü de böyle der). Standart bakımda 1.5 dizel focus 500 tl billemedin 600-700 tl üzerinde bir rakama çıkıyorsa pazarlama teknikleriyle legal olarak dolandırılıyorsunuz, haberiniz olsun. Unutmayın kör tuttuğunu öper. Kendinizi öptürmeyin.
 11. 1 point
  forscan bağlantınız var ise Bycm altında ve IPC altında aktifleştirmeniz yeterli.
 12. 0 points
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.