Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Tdci Fiyat Yorumlarınızı Merak Ediyorum

İsa Emre

Önerilen Mesajlar

Ekstraları var mavigasyon 18 inç cant bulutut vs 60000 km geri görüş kamera vs..aynen öyle oldu zor oldu efsaneden ayrılmak

Araba ilanda yazdığı gibiyse hafta içi alıcam inş. Daha önce dizel arabam olmadı. Traktör gibi gürültülümü biraz ondan çekiniyorum.

Efsane kasada hiç bi sıkıntı yaşamadım.umarım focus 2de de yaşamam. Focus 2 ile tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim.

Gürkan bey f2 lerin herhangi bi kronik problemi varmı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, İsa Emre said:

Eski kasa efsane focusumu sattım.2010 model dizel titanium focus 2 alma üzereyim 48.500 e fiyat nasıl fikirlerinizi paylaşırmısınız..

Heh :) O fiyata f3 dizel alan var. Peki size guzel gorunun yani nedir? Ekstra oyuncaklariysa yanlis yoldasin hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Problemleri nedir?

Forumun sorunlar kısmına ve genel bilgi kısmına bakabilirsiniz. Daha iyi bir kaynak olabilir mi? 

İki araç arasında oldukça fazla teknoloji farkı var ve teknoloji arttıkça maalesef sorun riski artıyor. Bunları düşünmek yerine düzgün aracı bulmaya çalışmak daha mantıklı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizim focus 2009 kaza boya hasar kaydı hiç birşey yok tam 2 yıl önce 39 bine almıştık 100binde km120 bin oldu şimdi 45 isteyen var veriyomuyuz tabiki hayır bundan iyisinimi bulcaz  yakıt süper modelden dolayı vergisi süper bakım ucuz özellik olarakda çok dolu bir araç bundan 1-2 ay önce kadarda halam gile otomatik 1.6 comfort otomatik 38.500 aldık fikir olarak bulunsun :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, İsa Emre said:

Ok teşekkür herkese servet kardeşi kafamı karıştırdın....

İsa bey ektralara takılma bence, f/p olarak bak olaya.

Focus 3 daha mantıklı gibi. Yıllık kullanım km niz kaç?

Uygun fiyatlı F3 bulamadım demişsiniz, bakmak lazım tabiki bizlerde yardımcı olmaya çalışırız eğer aceleniz yoksa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temiz araç her zaman 2-3 fazladır. Sorunlu ve yüksek km. bir araç alıp soru işaretleriyle binmektense . Biraz fazla verip güvenle binmek daha iyi.  Ayrıca önümüz bayram, araç bulmak zorlaşacak. İllaki alın diyemem fakat fiyat ve araç içinize sindikten sonra neden almıyasınız. O kadar para verdikten sonra 1-2 bin tl çok büyük fark değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, İsa Emre said:

Ok teşekkür herkese servet kardeşi kafamı karıştırdın....

Kafa karisacak bir sey yok.

Degerlendirilebilecek ilanlar.

Iyi duruyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-model-hatasiz-kazasiz-boyasiz-ilk-sahibinden-301931683/detay

Makyajli kasa (hasar kaydi yok diyor ama boya degisen var mi bilemedim, vardir herhalde)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2015trafik-cikisli-yeni-kasa-29binkm-servis-garntisi-devam-ediyr-299452242/detay

Dedigine gore hatasiz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-orjinal-ford-focus-trend-x-299993777/detay

50bin bandinda neden mk2 almak ister insan pek bilemedim, hani 40binim var deseniz eyvallah. Ama siz bilirsiniz. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat biraz yüksek gibi bende Servet arkadaşa katılıyorum ben olsam o fiyatlara 2-3 parça boyalı focus 3 style veya titanyum alırdım .Sonuçta yeni kasa , focus 2.5 göre birçok artısı ve özelliği var .50bin tl ye çok rahat focus 3 titanyum veya style ,km si çok fazla olmayan bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, İsa Emre said:

Ekstraları var mavigasyon 18 inç cant bulutut vs 60000 km geri görüş kamera vs..aynen öyle oldu zor oldu efsaneden ayrılmak

Araba ilanda yazdığı gibiyse hafta içi alıcam inş. Daha önce dizel arabam olmadı. Traktör gibi gürültülümü biraz ondan çekiniyorum.

Efsane kasada hiç bi sıkıntı yaşamadım.umarım focus 2de de yaşamam. Focus 2 ile tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim.

Gürkan bey f2 lerin herhangi bi kronik problemi varmı....

Araç yalıtım olarak biraz zayıf ama abartılacak kadar değil.Ben kullandığım 5 sene boyunca sadece yüksek hızlarda rahatsız ediyordu onun dışında 90-100'le giderken pek rahatsız olmuyordum.Herhangi bir kronik problemi yok düzgün güzel bir araba.

Ben bu link'te aldığımdan satana aklımda kalan herşeyi yazdım.İncelerseniz en azından bir kullanıcı yorumu alabilirsiniz.:)Gelelim aracın fiyatına.50.000 bandında bence tercih edilecek bir otomobil değil.Evet kesinlikle çok güzel bir araba ama bu fiyat bandına daha yeni ve güncel arabalar bulabilirsiniz.Yukarda Servet abi focus 3 demiş ki bulunabilir yada 1.2 motorlu golf veya leonda bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.