Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Türkçe Sesli Kontrol Sistemi Kitapçığı ve Komutları

Batu Aydın

Önerilen Mesajlar

Ben ilk siparişi sedan titanium, park paket olarak vermiştim, sonra x paket ve sunroof u da ekledik, üç gün sonra gittim ve bu donanımlarda eklendi, hatta bayide beyaz titanium vardı hiçbir ek donanım olmadan istiyorsan al git falan dediler almamıştım. Özellikle park paketin olmasını istemiştim sırf sensÖrler yüzünden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Beyler ben bu sesli kontrolleri bugüne kadar ne kullandıııım ne de ihtiyacım oldu..Sadece bir iki kez eşimin ismini kaydetmiştim ondan atraksiyon olsun diye aradım...Zaten aracın multimedya ve klima sistemi çok ergonomik tasarlanmış ve yerleştirilmiş,gözünüzü yoldan ayırmadan herbişeyi yapabiliyosunuz..Fuzuli bişey bu sesli kontrol sistemi..Sadece bu arabaya 71 BİN TL Verilirmi yaaaa diyen Gıcık ve Dangoz arkadaşlarıma hava atmak için kullanıyorum,o zaman susuyorlar..Ama bilmiyorlarki hiç kullanmadığım bir özellik...Eheheheeüüeee...Ben daha çok otomatik parkı kullanıyom,acayip faydalı ve güzel bişey,hiç uğraşmıyon parketmek için...Yokuş aşağı ve yukarı bile parkediyor....

Bora abi isimi nasil kaydediyorsun yani ornek Kerem diye bir arkadasim var Ara Kerem diyince onu aratabiliyormuyum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon diyosun,ismi kaydet diyorsun,sonra numarayı soruyor,numarayı tek tek rakam olarak söylüyorsun,onu da kaydediyor...Sonra o arkadaşını aramak stediğinde telefon-ismegöre ara-arakadaşının ismi-evet diyorsun arıyor.....İsmi kaydetmeden direkt ismi söylersen aramaz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.