Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Büyük Gün !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 30
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Bu durumda buruk bir :D

Almanyadakiler de akşama :)

VW grubu ile :D hızlanıyor

Vergi avantajı, dizelle rekabet edecek tüketim değerleri tabii cazip, gelsin hele bir görelim...

Ben hala seri bağlama taraftarıyım.

yakında o da olur..Zaten 2.0 240 bg lik ecoboost var.. :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turbo benzine de takacaksın sorun olmaz..TSİ için vardı..Sen daha iyi bilirsin.Ucuzlar yakında

yav varda arada benzin felan veriyor Vialle LPDI var Tr ye gelmiyor gelirse 3000 gaymeden başlar diyorlar...En iyisi CNG hemde fabrika çıkışlı takıyorlar... :) Ah bide bayilerde bulabilsen... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yav varda arada benzin felan veriyor Vialle LPDI var Tr ye gelmiyor gelirse 3000 gaymeden başlar diyorlar...En iyisi CNG hemde fabrika çıkışlı takıyorlar... :) Ah bide bayilerde bulabilsen... :D

Ben tüp tavsiye etmiyorum hiçbir araca..Bakma firmalar üretiyor sırf alıcısı var diye...Araçlar ona göre üretilmiyor ama napalım yapacak bişey kalmamış, umarım kullanım azalır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben tüp tavsiye etmiyorum hiçbir araca..Bakma firmalar üretiyor sırf alıcısı var diye...Araçlar ona göre üretilmiyor ama napalım yapacak bişey kalmamış, umarım kullanım azalır..

Ben de sevmiyorum..Hiçbir veri doğru çalışmıyor..Ama CNG(yani bildiğimiz Doğalgaz) araçlarla uyumlu.. :) Kendileri fabrika çıkışlı takıyorlar yurt dışında... :D Keşke burada da olsa.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.